Ostrava-Svinov
Odjezdová tabule Správy železnic on-line
Jízdní řád 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
Příj. | Odj. | Linka | Vlak | Z => Do | Nást./Kol. | Poznámky | |
0:22 | 3449 | Opava východ (23:50) | 1 opavské | nejede 24./25.XII., 31.XII./1.I.; | |||
0:37 | 0:39 | R 443 | Praha hl.n. (20:40) | Humenné (9:19) | 3 | Šírava ; ; ; ; ; ; |
|
0:41 | 3440 | Opava východ (1:12) | 2 | nejede 25.XII., 1.I.; | |||
0:41 | 2851 | Havířov (1:06) | 2 | nejede 25.XII., 1.I.; | |||
1:00 | 1:02 | R 208 | Moskva Beloruskaja (23:44) | Praha hl.n. (5:07) | 4 | Vltava ; ; |
|
1:27 | 1:29 | R 201 | Praha hl.n. (21:09) | Kraków Główny (6:33) | 3 | Silesia ; ; ; ; Praha hl.n. – Bohumín |
|
1:57 | 1:59 | R 446 | Košice (20:05) | Praha hl.n. (5:54) | 4 | Vihorlat jede v / – / od 25./26.VI. do 6./7.IX. a 18./19., 19./20., 22./23., 23./24.XII., 3./4., 4./5.I., 9./10., 10./11., 13./14., 14./15., 29./30.IV., 30.IV./1.V., 9./10., 10./11.V., 27./28., 28./29.X., 31.X./1.XI., 1./2.XI.; ? Košice – Pardubice h |
|
1:57 | 1:59 | R 202 | Wien Westbahnhof (22:12) | Warszawa Wschodnia (7:37) | 3 | Chopin 2.; ; ; ; ; |
|
2:20 | 2:22 | R 447 | Praha hl.n. (22:40) | Košice (8:13) | 3 | Vihorlat jede v / – / od 25./26.VI. do 6./7.IX. a 18./19., 19./20., 22./23., 23./24.XII., 3./4., 4./5.I., 9./10., 10./11., 13./14., 14./15., 29./30.IV., 30.IV./1.V., 9./10., 10./11.V., 27./28., 28./29.X., 31.X./1.XI., 1./2.XI.; ? Pardubice hl.n. – Ko |
|
2:25 | 2:27 | R 200 | Kraków Główny (22:15) | Praha hl.n. (6:54) | 4 | Silesia ; ; ; ; Bohumín – Praha hl.n. |
|
2:33 | 2:35 | R 203 | Warszawa Wschodnia (20:47) | Warszawa Wschodnia (0:00) | 4 | Chopin 2.; ; ; ; ; |
|
2:50 | 2:52 | R 209 | Praha hl.n. (23:00) | Moskva Beloruskaja (8:05) | 3 | Vltava ; ; ; ; ; Praha hl.n. – Petrovice u Karviné vlak je sestaven jen z lůžkových vozů, nástup možný pouze s předem zakoupeným lůžkovým příplatkem |
|
4:02 | 2830 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (3:14) | 2 | nejede 25.XII., 1.I.; | |||
4:12 | 3441 | Opava východ (3:36) | 2 | nejede 25.XII., 1.I.; ; | |||
4:13 | 4:16 | R 441 | Cheb (18:14) | Košice (10:07) | 3 | Excelsior ; ; ; ; ; ; Cheb – Chomutov jízdní doklady platné pro trať Cheb - Stříbro - Praha platí v tomto vlaku bez doplatku rozdílu jízdného při jízdě přes Ústí nad Labem hl.n. |
|
4:17 | 4:19 | IC 518 | Bohumín (4:00) | Praha hl.n. (7:35) | 4 | Manažer jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.; |
|
4:23 | 4:25 | R 442 | Humenné (19:59) | Praha hl.n. (8:30) | 4 | Šírava ; ; ; ; ; ; |
|
4:28 | 4:30 | 3300 | Bohumín (4:11) | Přerov (5:51) | 4 | jede v | |
4:38 | 2801 | Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (6:25) | 2 | Ostrava-Svinov-Český Těšín nejede 25.XII., 1.I.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; | |||
4:39 | 4:41 | R 660 | Bohumín (4:23) | Plzeň hl.n. (13:58) | 4 | Rožmberk nejede 25.XII., 1.I.; Ostrava-Svinov-Brno hl.n. nejede 25.XII., 1.I.; ; ; ; ; ; ; ; Nezamyslice – Náměšť nad Oslavou jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|
4:43 | 3442 | Opava východ (5:14) | 2 | 1.2. v a vozy 1. a 2. třídy; v a ; | |||
5:00 | 2832 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (4:12) | 2 | jede v ; | |||
5:00 | 5:05 | 3361 | Studénka (4:47) | Bohumín (5:22) | 3 | nejede 25.XII., 1.I. | |
5:05 | 5:07 | 2950 | Bohumín (4:47) | Suchdol nad Odrou (5:31) | 4 | jede v , nejede 29.XII. – 2.I.; jede v , nejede 29.XII. – 2.I.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; | |
4:59 | 5:10 | 3401 | Opava východ (4:25) | Třinec (Trzyniec) (6:13) | 2 | Český Těšín-Třinec jede v do 30.VI. a od 1.IX., nejede 22.XII. – 2.I.; 25.XII., 1.I. nutno přestoupit; | |
5:13 | 3444 | Opava východ (5:38) | 2 | jede v ; 1.2.; ; | |||
5:33 | 5:36 | IC 500 | Bohumín (5:17) | Praha hl.n. (8:35) | 4 | SC PENDOLINO ; nejede 25.XII., 1.I.; ; ; ; ; u tohoto vlaku nelze v pondělí a 14.IV.,7.VII.,29.IX.,18.XI., kromě 13.IV.,6.VII.,28.IX.,16.XI., uplatnit slevu Rail plus na cenu místenky |
|
5:34 | 5:37 | 2901 | Přerov (4:24) | Čadca (7:27) | 3 | jede v ; Ostrava-Svinov-Bohumín jede v ; Bohumín-Český Těšín jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; | |
5:30 | 5:39 | 3400 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (4:42) | Opava východ (6:12) | 2 | ||
5:29 | 5:39 | 3302 | Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (3:51) | Zábřeh na Moravě (8:10) | 4 | Mosty u Jablunkova-Bohumín nejede 25.XII., 1.I.; 1.2.; ; | |
5:46 | 2855 | Havířov (6:11) | 2 | jede v ; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; | |||
5:55 | 3443 | Opava východ (5:22) | 2 | v a ; v a ; v | |||
5:53 | 5:55 | R 830 | Karviná hl.n. (5:25) | Brno hl.n. (7:57) | 4 | nejede 25.XII., 1.I.; ; ; ; ; Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
5:57 | 5:59 | EC 131 | Bohumín (5:41) | Bratislava hlavná stanica (8:53) | 4 | Moravia ; ; |
|
6:00 | 2834 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (5:04) | 2 | nejede 25.XII., 1.I.; | |||
6:04 | 3050 | Katowice (8:12) | 2 | nejede 25.XII., 12.IV.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 1.2.; | |||
6:02 | 6:04 | IC 530 | Třinec (Trzyniec) (5:01) | Praha hl.n. (9:54) | 4 | Hutník |
|
6:06 | R 880 | Jeseník (8:28) | 2 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 2.; ; ; ; Ostrava-Svinov – Jindřichov ve Slezsku jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
6:11 | 6:13 | 3301 | Přerov (5:03) | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (7:19) | 3 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu | |
6:16 | 2803 | Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (8:08) | 2 | Ostrava-Svinov-Český Těšín nejede 25.XII., 1.I.; Jablunkov-Návsí-Mosty u Jablunkova jede do 24.I.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; | |||
6:39 | 6:41 | R 730 | Bohumín (6:23) | Brno hl.n. (8:57) | 4 | ; ; ; ; Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
6:37 | 6:43 | Sp 1611 | Opava východ (6:14) | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (7:41) | 2 | ; 1.2.; ; | |
6:30 | 6:44 | 3402 | Návsí (Nawsie) (5:02) | Opava východ (7:18) | 2 | Jablunkov-Návsí-Český Těšín jede v ; | |
6:34 | 6:45 | 2902 | Čadca (4:35) | Česká Třebová (9:52) | 4 | ||
6:46 | 2857 | Havířov (7:11) | 2 | Ostrava-Svinov-Ostrava-Kunčice jede v ; Ostrava-Kunčice-Havířov jede v do 30.VI. a od 1.IX., nejede 22.XII. – 2.I.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; | |||
6:40 | 6:47 | 3303 | Olomouc hl.n. (4:57) | Petrovice u Karviné (7:25) | 3 | jede v , nejede 29.XII. – 2.I.; Ostrava-Svinov-Bohumín jede v , nejede 29.XII. – 2.I.; Bohumín-Petrovice u Karviné jede v do 30.VI. a od 1.IX., nejede 22.XII. – 2.I.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; | |
6:54 | 2952 | Karviná hl.n. (6:20) | 4 | jede v ; | |||
7:00 | 2850 | Havířov (6:34) | 2 | jede v ; | |||
6:59 | 7:05 | Sp 1610 | Třinec (Trzyniec) (5:52) | Opava východ (7:26) | 2 | Třinec-Český Těšín jede v ; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 1.2.; ; | |
7:11 | 7:13 | 3305 | Staré Město u Uherského Hradiště (5:02) | Bohumín (7:30) | 3 | Staré Město u Uherského Hradiště-Přerov jede v ; Přerov – Bohumín v a | |
7:17 | 7:20 | R 731 | Brno hl.n. (5:02) | Bohumín (7:37) | 3 | nejede 25.XII., 1.I.; ; ; ; ; Brno hl.n. – Vyškov na Moravě;Suchdol nad Odrou – Bohumín jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
7:00 | 7:22 | 3403 | Opava východ (6:27) | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (8:08) | 2 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; | |
7:28 | 7:32 | 3445 | Opava východ (7:01) | Ostrava-Stodolní (7:42) | 2 | jede v ; ; jede v do 30.VI. a od 1.IX., nejede 22.XII. – 2.I.; ; | |
7:33 | 7:36 | IC 502 | Bohumín (7:17) | Praha hl.n. (10:35) | 4 | SC PENDOLINO ; ; ; ; ; u tohoto vlaku nelze v pondělí a 14.IV.,7.VII.,29.IX.,18.XI., kromě 13.IV.,6.VII.,28.IX.,16.XI., uplatnit slevu Rail plus na cenu místenky |
|
7:29 | 7:40 | 2904 | Čadca (5:34) | Studénka (7:54) | 4 | nejede 25.XII., 1.I.; jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.; | |
7:30 | 7:42 | 3404 | Třinec (Trzyniec) (6:30) | Opava východ (8:22) | 2 | Třinec-Český Těšín jede v do 30.VI. a od 1.IX., nejede 22.XII. – 2.I.; | |
7:50 | 7:52 | Ex 141 | Praha hl.n. (4:08) | Žilina (10:13) | 3 | Beskyd | |
7:53 | 7:55 | R 832 | Bohumín (7:37) | Brno hl.n. (9:57) | 4 | ; ; ; ; Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
7:59 | 2800 | Návsí (Nawsie) (6:44) | 2 | Jablunkov-Návsí-Český Těšín jede v do 30.VI. a od 1.IX., nejede 22.XII. – 2.I.; Český Těšín-Ostrava-Svinov jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.; | |||
7:59 | 8:03 | 3363 | Veřovice (6:40) | Ostrava hl.n. (8:11) | 3 | Kopřivnice-Studénka jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.; Studénka-Ostrava-Svinov jede v , nejede 29.XII. – 2.I.; jede v , nejede 29.XII. – 2.I.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odje | |
8:02 | 8:04 | EC 146 | Žilina (5:42) | Praha hl.n. (11:54) | 4 | Jan Perner ; ; ; |
|
8:05 | R 881 | Jeseník (5:35) | 2 | Jeseník-Krnov nejede 25.XII., 1.I.; 2.; ; ; ; ; Jindřichov ve Slezsku – Ostrava-Svinov jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
8:06 | R 822 | Olomouc hl.n. (10:52) | 2 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 2.; ; ; ; Ostrava-Svinov – Domašov nad Bystřicí jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
8:10 | 8:13 | R 831 | Brno hl.n. (6:02) | Bohumín (8:30) | 3 | nejede 25.XII., 1.I.; ; ; ; ; ; Brno hl.n. – Kojetín v a 24.XII., 1., 8.V., kromě 27.XII., 2., 9.V.; Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
7:59 | 8:16 | 3405 | Opava východ (7:27) | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (9:03) | 2 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; | |
8:18 | 8:20 | 2927 | Studénka (8:03) | Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (10:08) | 3 | jede v a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.; Ostrava-Svinov-Bohumín jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.; | |
8:22 | 8:25 | IC 501 | Praha hl.n. (5:23) | Ostrava hl.n. (8:32) | 3 | SC PENDOLINO ; jede v ; ; ; jede v ; ; ; ; |
|
8:31 | Sp 1639 | Frenštát pod Radhoštěm (9:32) | 2 | v ; v ; v ; v a | |||
8:39 | 8:41 | R 732 | Bohumín (8:23) | Brno hl.n. (10:57) | 4 | Radegast ; ; ; ; Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|
8:37 | 8:43 | Sp 1613 | Opava východ (8:14) | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (9:41) | 2 | ; 1.2.; ; | |
8:30 | 8:44 | 3406 | Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (6:52) | Opava východ (9:19) | 2 | Mosty u Jablunkova-Jablunkov-Návsí jede do 24.I.; | |
8:34 | 8:45 | 3306 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (7:37) | Česká Třebová (11:52) | 4 | ||
8:46 | 2881 | Ostrava-Kunčice (8:57) | 2 | jede v ; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; ; | |||
9:00 | 2852 | Havířov (8:34) | 2 | Havířov-Ostrava-Kunčice jede v do 30.VI. a od 1.IX., nejede 22.XII. – 2.I.; Ostrava-Kunčice-Ostrava-Svinov jede v ; | |||
8:59 | 9:05 | Sp 1612 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (8:03) | Opava východ (9:26) | 2 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 1.2.; ; | |
9:11 | 9:13 | 3307 | Přerov (8:03) | Bohumín (9:30) | 3 | ||
9:17 | 9:20 | R 733 | Brno hl.n. (7:02) | Bohumín (9:37) | 3 | Radegast ; ; ; ; Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|
9:02 | 9:22 | 3407 | Opava východ (8:30) | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (10:08) | 2 | ||
9:33 | 9:36 | IC 504 | Ostrava hl.n. (9:27) | Praha hl.n. (12:35) | 4 | SC PENDOLINO ; jede v ; ; ; ; |
|
9:29 | 9:40 | 2906 | Čadca (7:37) | Studénka (9:54) | 4 | ||
9:30 | 9:42 | 3408 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (8:42) | Opava východ (10:22) | 2 | ||
9:56 | 9:58 | IC 583 | Praha hl.n. (6:09) | Bohumín (10:16) | 3 | Bohemia |
|
9:59 | 2880 | Ostrava-Kunčice (9:49) | 2 | ; ; | |||
10:00 | 10:03 | EC 132 | Bratislava hlavná stanica (6:55) | Bohumín (10:21) | 3 | Devín ; ; |
|
10:05 | R 819 | Olomouc hl.n. (7:07) | 2 | 2.; ; ; ; Olomouc hl.n. – Opava východ 4.IV. – 28.IX.; Domašov nad Bystřicí – Ostrava-Svinov jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
10:06 | R 882 | Jeseník (12:28) | 2 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 2.; ; ; ; ; Ostrava-Svinov – Jindřichov ve Slezsku jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
10:08 | 10:10 | EC 118 | Kraków Główny (6:53) | Praha hl.n. (13:54) | 4 | Comenius ; |
|
10:10 | 10:13 | R 833 | Brno hl.n. (8:02) | Bohumín (10:30) | 3 | ; ; ; ; Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
10:18 | 10:20 | 2903 | Studénka (10:03) | Čadca (12:23) | 3 | jede v ; | |
9:59 | 10:22 | 3409 | Opava východ (9:27) | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (11:08) | 2 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; | |
10:32 | 10:34 | 3308 | Bohumín (10:15) | Česká Třebová (13:52) | 4 | ||
10:39 | 10:41 | R 734 | Bohumín (10:23) | Brno hl.n. (12:57) | 4 | ; ; ; ; Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
10:37 | 10:43 | Sp 1615 | Opava východ (10:14) | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (11:41) | 2 | ; 1.2.; ; | |
10:30 | 10:44 | 3410 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (9:42) | Opava východ (11:19) | 2 | ||
10:46 | 2883 | Ostrava-Kunčice (10:57) | 2 | jede v ; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; | |||
11:00 | 2882 | Ostrava-Kunčice (10:49) | 2 | jede v ; ; | |||
11:02 | 11:04 | EC 103 | Warszawa Wschodnia (6:13) | Wien Südbahnhof (14:02) | 4 | Polonia ; |
|
10:59 | 11:05 | Sp 1614 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (10:03) | Opava východ (11:26) | 4 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 1.2.; ; | |
11:11 | 11:13 | 3309 | Zábřeh na Moravě (8:48) | Bohumín (11:30) | 3 | 1.2.; ; | |
11:17 | 11:20 | R 735 | Brno hl.n. (9:02) | Bohumín (11:37) | 3 | ; ; ; ; Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
11:02 | 11:22 | 3411 | Opava východ (10:30) | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (12:08) | 2 | ||
11:29 | 2926 | Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (9:52) | 4 | Mosty u Jablunkova-Jablunkov-Návsí jede do 24.I.; | |||
11:40 | 3360 | Štramberk (12:39) | 4 | jede v , nejede 29.XII. – 2.I.; | |||
11:30 | 11:42 | 3412 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (10:42) | Opava východ (12:22) | 2 | ||
11:48 | Sp 1604 | Bohumín (11:32) | 3 | 1.2.; ; ; ; ; | |||
11:49 | 11:51 | Ex 143 | Praha hl.n. (8:09) | Žilina (14:13) | 3 | Odra ; ; ; |
|
11:53 | 11:55 | R 834 | Bohumín (11:37) | Brno hl.n. (13:57) | 4 | ; ; ; ; Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
11:54 | 11:57 | EC 104 | Wien Südbahnhof (8:58) | Warszawa Wschodnia (16:57) | 3 | Sobieski |
|
12:05 | R 883 | Jeseník (9:35) | 2 | 2.; ; ; ; Jindřichov ve Slezsku – Ostrava-Svinov jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
12:06 | R 824 | Olomouc hl.n. (14:52) | 2 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 2.; ; ; ; Ostrava-Svinov – Domašov nad Bystřicí jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
11:47 | 12:10 | EC 234 | Zvolen osobná stanica (7:28) | Praha hl.n. (15:54) | 2 | Detvan ; Ostrava-Svinov – Praha hl.n.; Ostrava-Svinov – Praha hl.n.; Ostrava-Svinov – Praha hl.n.; Ostrava-Svinov – Praha hl.n. |
|
11:59 | 12:16 | 3413 | Opava východ (11:27) | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (13:03) | 2 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; | |
12:18 | 12:20 | 2933 | Studénka (12:03) | Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (14:03) | 3 | Jablunkov-Návsí-Mosty u Jablunkova jede do 24.I.; | |
12:22 | 12:25 | IC 503 | Praha hl.n. (9:23) | Ostrava hl.n. (12:32) | 3 | SC PENDOLINO ; ; ; ; ; ; |
|
12:39 | 12:41 | R 736 | Bohumín (12:23) | Brno hl.n. (14:57) | 4 | ; ; ; ; Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
12:37 | 12:43 | Sp 1617 | Opava východ (12:14) | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (13:41) | 2 | ; 1.2.; ; | |
12:30 | 12:44 | 3414 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (11:42) | Opava východ (13:19) | 2 | ||
12:34 | 12:45 | 3310 | Bohumín (12:17) | Přerov (13:51) | 4 | ||
12:46 | 2865 | Havířov (13:11) | 2 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; | |||
13:00 | 2884 | Ostrava-Kunčice (12:49) | 2 | jede v ; | |||
12:59 | 13:05 | Sp 1616 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (12:03) | Opava východ (13:26) | 2 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 1.2.; ; | |
13:11 | 13:13 | 3311 | Přerov (12:03) | Bohumín (13:30) | 3 | ||
13:02 | 13:16 | 3415 | Opava východ (12:30) | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (14:03) | 2 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; | |
13:17 | 13:20 | R 737 | Brno hl.n. (11:02) | Bohumín (13:37) | 3 | ; ; ; ; Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
13:33 | 13:36 | IC 506 | Ostrava hl.n. (13:27) | Praha hl.n. (16:35) | 4 | SC PENDOLINO ; ; ; ; |
|
13:29 | 13:40 | 2930 | Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (11:52) | Suchdol nad Odrou (14:04) | 4 | Mosty u Jablunkova-Jablunkov-Návsí jede do 24.I.; jede v ; | |
13:30 | 13:42 | 3416 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (12:42) | Opava východ (14:22) | 2 | ||
13:46 | 2867 | Havířov (14:11) | 2 | jede v ; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; | |||
13:49 | 13:53 | EC 115 | Praha hl.n. (10:09) | Warszawa Wschodnia (18:57) | 3 | Praha ; |
|
13:53 | 13:55 | R 836 | Bohumín (13:37) | Brno hl.n. (15:57) | 4 | ; ; ; ; Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
14:00 | 2860 | Havířov (13:34) | 2 | ||||
14:03 | R 821 | Olomouc hl.n. (11:07) | 2 | 2.; ; ; ; Domašov nad Bystřicí – Ostrava-Svinov jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
14:06 | R 884 | Jeseník (16:27) | 2 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 2.; ; ; ; ; Ostrava-Svinov – Jindřichov ve Slezsku jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
14:07 | EC 235 | Zvolen osobná stanica (18:14) | 3 | Detvan |
|||
14:08 | 14:10 | EC 114 | Warszawa Wschodnia (9:13) | Praha hl.n. (17:54) | 4 | Praha |
|
14:10 | 14:13 | R 835 | Brno hl.n. (12:02) | Bohumín (14:30) | 3 | ; ; ; ; Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
13:59 | 14:16 | 3417 | Opava východ (13:27) | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (15:03) | 2 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; | |
14:20 | 2907 | Čadca (16:23) | 3 | ||||
14:37 | 14:39 | IC 517 | Praha hl.n. (11:23) | Bohumín (14:57) | 3 | Leoš Janáček |
|
14:39 | 14:41 | R 738 | Bohumín (14:23) | Brno hl.n. (16:57) | 4 | ; ; ; ; Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
14:37 | 14:43 | Sp 1619 | Opava východ (14:14) | Třinec (Trzyniec) (15:51) | 2 | ; Český Těšín-Třinec jede v a , nejede 24. – 26., 31.XII., 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.; 1.2.; ; | |
14:34 | 14:45 | 3312 | Bohumín (14:17) | Přerov (15:51) | 4 | ||
14:46 | 2869 | Havířov (15:11) | 4 | jede v , nejede 31.XII.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; | |||
14:30 | 14:47 | 3418 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (13:42) | Opava východ (15:19) | 2 | ||
14:43 | 14:48 | 3365 | Suchdol nad Odrou (14:12) | Bohumín (15:06) | 3 | jede v ; | |
15:00 | 2862 | Havířov (14:34) | 2 | jede v ; | |||
14:59 | 15:05 | Sp 1618 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (14:03) | Opava východ (15:26) | 2 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 1.2.; ; | |
15:11 | 15:13 | 3313 | Přerov (13:58) | Bohumín (15:30) | 3 | ||
15:03 | 15:16 | 3419 | Opava východ (14:30) | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (16:03) | 2 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; | |
15:17 | 15:19 | IC 516 | Bohumín (15:00) | Praha hl.n. (18:35) | 4 | Leoš Janáček |
|
15:17 | 15:20 | R 739 | Brno hl.n. (13:02) | Bohumín (15:37) | 3 | ; ; ; ; ; Brno hl.n. – Kojetín v a 23., 30.XII., 30.IV., 7.V., kromě 26.XII., 2.I., 1., 8.V.; Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
15:29 | 15:33 | 3314 | Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (13:52) | Přerov (16:51) | 4 | Mosty u Jablunkova-Jablunkov-Návsí jede do 24.I.; | |
15:35 | 15:37 | R 1502 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (14:46) | Praha hl.n. (19:40) | 4 | Helfštýn jede v , nejede 24. – 26.XII., 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.; ; ; |
|
15:29 | 15:42 | 3420 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (14:39) | Opava východ (16:22) | 2 | ||
15:46 | 2835 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (16:33) | 2 | jede v ; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; | |||
15:49 | 15:51 | EC 147 | Praha hl.n. (12:09) | Žilina (18:13) | 3 | Jan Perner ; ; ; |
|
15:53 | 15:55 | R 838 | Bohumín (15:37) | Brno hl.n. (17:57) | 4 | ; ; ; ; Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
16:00 | 2836 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (15:11) | 2 | jede v , nejede 31.XII.; 1.2.; ; | |||
16:02 | 16:04 | EC 105 | Warszawa Wschodnia (11:13) | Wien Südbahnhof (19:02) | 4 | Sobieski |
|
16:05 | R 885 | Jeseník (13:34) | 2 | 2.; ; ; ; ; Jindřichov ve Slezsku – Ostrava-Svinov jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
16:06 | R 828 | Olomouc hl.n. (18:52) | 2 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 2.; ; ; Ostrava-Svinov – Domašov nad Bystřicí jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
16:08 | 16:10 | Ex 142 | Žilina (13:42) | Praha hl.n. (19:54) | 4 | Odra ; ; ; |
|
16:10 | 16:13 | R 837 | Brno hl.n. (14:02) | Bohumín (16:30) | 3 | ; ; ; ; Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
15:59 | 16:16 | 3421 | Opava východ (15:27) | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (17:03) | 2 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; | |
16:18 | 16:20 | 2909 | Hranice na Moravě (15:29) | Čadca (18:23) | 3 | Mosty u Jablunkova-Čadca nejede 24., 31.XII.; | |
16:22 | 16:25 | IC 505 | Praha hl.n. (13:23) | Ostrava hl.n. (16:32) | 3 | SC PENDOLINO ; ; ; ; ; ; ; u tohoto vlaku nelze v pátek a 23.,30.XII.,30.IV.,7.V., kromě 26.XII.,2.I.,1.,8.V., uplatnit slevu Rail plus na cenu místenky |
|
16:39 | 16:41 | R 740 | Bohumín (16:23) | Brno hl.n. (18:57) | 4 | ; ; ; ; Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
16:37 | 16:43 | Sp 1621 | Opava východ (16:14) | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (17:41) | 2 | ; 1.2.; ; | |
16:30 | 16:44 | 3422 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (15:43) | Opava východ (17:19) | 2 | ||
16:34 | 16:45 | 3316 | Bohumín (16:17) | Přerov (17:51) | 4 | ||
16:46 | 2885 | Ostrava-Kunčice (16:57) | 2 | jede v , nejede 31.XII.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 1.2.; ; | |||
17:00 | 2864 | Havířov (16:34) | 2 | jede v , nejede 31.XII.; | |||
16:59 | 17:05 | Sp 1620 | Třinec (Trzyniec) (15:56) | Opava východ (17:26) | 2 | Třinec-Český Těšín jede v a , nejede 24. – 26., 31.XII., 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 1.2.; ; | |
17:11 | 17:13 | 3315 | Přerov (16:03) | Bohumín (17:30) | 3 | ||
17:02 | 17:16 | 3423 | Opava východ (16:30) | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (18:03) | 2 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; | |
17:17 | 17:20 | R 741 | Brno hl.n. (15:02) | Bohumín (17:37) | 3 | ; ; ; ; Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
17:24 | 17:36 | R 331 | Bohumín (17:08) | Žilina (19:46) | 4 | Kysuca 2.; ; ; ; |
|
17:33 | 17:36 | IC 508 | Ostrava hl.n. (17:27) | Praha hl.n. (20:35) | 4 | SC PENDOLINO ; ; ; ; |
|
17:29 | 17:40 | 2936 | Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (15:52) | Studénka (17:54) | 4 | Mosty u Jablunkova-Jablunkov-Návsí jede do 24.I.; Bohumín-Ostrava-Svinov nejede 24., 31.XII.; nejede 24., 31.XII.; | |
17:30 | 17:42 | 3424 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (16:42) | Opava východ (18:22) | 2 | ||
17:46 | 2887 | Ostrava-Kunčice (17:57) | 2 | jede v , nejede 31.XII.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; | |||
17:49 | 17:51 | EC 119 | Praha hl.n. (14:09) | Kraków Główny (21:46) | 3 | Comenius ; |
|
17:53 | 17:55 | R 840 | Bohumín (17:37) | Brno hl.n. (19:57) | 4 | nejede 24., 31.XII.; ; ; ; ; Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
17:54 | 17:57 | EC 102 | Wien Südbahnhof (14:58) | Warszawa Wschodnia (22:57) | 3 | Polonia ; |
|
17:57 | 17:59 | EC 133 | Bohumín (17:41) | Bratislava hlavná stanica (20:50) | 4 | Devín ; ; |
|
18:00 | 2886 | Ostrava-Kunčice (17:49) | 2 | jede v , nejede 31.XII.; 1.2.; ; | |||
18:02 | 18:04 | IC 582 | Bohumín (17:45) | Praha hl.n. (21:54) | 4 | Bohemia |
|
18:05 | R 825 | Olomouc hl.n. (15:07) | 2 | 2.; ; ; ; Domašov nad Bystřicí – Ostrava-Svinov jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
18:06 | R 886 | Jeseník (20:38) | 2 | Krnov-Jeseník nejede 24., 31.XII.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 2.; ; ; ; ; Ostrava-Svinov – Jindřichov ve Slezsku jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
18:10 | 18:13 | R 839 | Brno hl.n. (16:02) | Bohumín (18:30) | 3 | ; ; ; ; Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
18:00 | 18:16 | 3425 | Opava východ (17:27) | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (19:03) | 2 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; | |
18:18 | 18:20 | 3367 | Studénka (18:03) | Bohumín (18:44) | 3 | jede v a 23.XII., 10., 30.IV., 7.V., 30.VI., 31.VIII., 23.X., 13.XI., nejede 24.XII. – 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI. | |
18:18 | 18:20 | 2911 | Studénka (18:03) | Čadca (20:23) | 3 | jede v , a 24.XII. – 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI., nejede 23.XII., 10., 30.IV., 7.V., 30.VI., 31.VIII., 23.X., 13.XI.; Ostrava-Svinov-Bohumín jede v , a 24.XII. – 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI. | |
18:22 | 18:25 | IC 507 | Praha hl.n. (15:23) | Bohumín (18:42) | 3 | SC PENDOLINO ; ; ; Ostrava hl.n.-Bohumín jede v , a 24.XII. – 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI., nejede 23.XII., 10., 30.IV., 7.V., 30.VI., 31.VIII., 23.X., 13.XI.; ; ; ; ; u tohoto vlaku nelze v pátek a 23.,30.XII.,30. |
|
18:39 | 18:41 | R 742 | Bohumín (18:23) | Brno hl.n. (20:57) | 4 | ; ; ; ; Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
18:37 | 18:43 | Sp 1623 | Opava východ (18:14) | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (19:41) | 2 | ; 1.2.; ; | |
18:30 | 18:44 | 3426 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (17:42) | Opava východ (19:19) | 2 | ||
18:34 | 18:45 | 3318 | Bohumín (18:17) | Zábřeh na Moravě (21:10) | 4 | Přerov-Zábřeh na Moravě nejede 24., 31.XII. | |
18:46 | 2875 | Havířov (19:11) | 2 | jede v , nejede 31.XII.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 1.2.; ; | |||
19:00 | 2888 | Ostrava-Kunčice (18:49) | 2 | jede v , nejede 31.XII.; | |||
18:59 | 19:05 | Sp 1622 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (18:03) | Opava východ (19:26) | 2 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 1.2.; ; | |
19:11 | 19:13 | 3317 | Přerov (17:58) | Bohumín (19:30) | 3 | ||
19:17 | 19:20 | R 743 | Brno hl.n. (17:02) | Bohumín (19:37) | 3 | ; ; ; ; Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
19:02 | 19:21 | 3427 | Opava východ (18:30) | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (20:07) | 2 | ||
19:29 | 2954 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (18:37) | 4 | Bohumín-Ostrava-Svinov nejede 24., 31.XII.; | |||
19:33 | 19:36 | IC 510 | Ostrava hl.n. (19:27) | Praha hl.n. (22:35) | 4 | SC PENDOLINO ; jede v a 23.XII., 10., 30.IV., 7.V., 30.VI., 31.VIII., 23.X., 13.XI., nejede 24.XII. – 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.; ; ; ; |
|
19:30 | 19:42 | 3428 | Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (17:52) | Opava východ (20:21) | 4 | Mosty u Jablunkova-Jablunkov-Návsí jede do 24.I.; 24., 31.XII. nutno přestoupit; | |
19:51 | 19:53 | R 1503 | Praha hl.n. (16:04) | Karviná hl.n. (20:24) | 3 | Helfštýn jede v a 23., 30.XII., 30.IV., 7.V., nejede 26.XII., 2.I., 1., 8.V.; ; jede v a 23., 30.XII., 30.IV., 7.V., nejede 26.XII., 2.I., 1., 8.V.; ; ; |
|
19:53 | 19:55 | R 1538 | Bohumín (19:37) | Brno hl.n. (21:57) | 4 | jede v , nejede 24. – 26.XII., 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.; ; ; ; ; Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
19:56 | 19:58 | IC 531 | Praha hl.n. (16:09) | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (20:50) | 3 | Hutník ; ; ; |
|
19:59 | 2872 | Havířov (19:34) | 2 | jede v , nejede 31.XII.; 1.2.; ; | |||
20:00 | 20:03 | EC 130 | Bratislava hlavná stanica (16:55) | Bohumín (20:21) | 3 | Moravia ; ; |
|
20:05 | R 887 | Jeseník (17:34) | 2 | 2.; ; ; ; ; Jindřichov ve Slezsku – Ostrava-Svinov jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
20:08 | 20:10 | Ex 140 | Žilina (17:42) | Praha hl.n. (23:54) | 4 | Beskyd |
|
20:10 | 20:13 | R 841 | Brno hl.n. (18:02) | Bohumín (20:30) | 3 | ; ; ; ; Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
20:14 | Sp 1624 | Opava východ (20:38) | 2 | nejede 24., 31.XII.; ; | |||
20:20 | 2945 | Návsí (Nawsie) (21:47) | 3 | Ostrava-Svinov-Bohumín nejede 24., 31.XII.; Třinec-Jablunkov-Návsí nejede 24., 31.XII. | |||
20:22 | 20:25 | IC 509 | Praha hl.n. (17:23) | Bohumín (20:42) | 3 | SC PENDOLINO ; nejede 24., 31.XII.; ; ; nejede 24., 31.XII.; ; ; ; ; u tohoto vlaku nelze v pátek a 23.,30.XII.,30.IV.,7.V., kromě 26.XII.,2.I.,1.,8.V., uplatnit slevu Rail plus na cenu místenky |
|
19:59 | 20:26 | 3429 | Opava východ (19:27) | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (21:13) | 2 | nejede 24., 31.XII.; | |
20:36 | 2838 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (19:49) | 2 | 1.2.; ; | |||
20:39 | 20:41 | R 744 | Bohumín (20:23) | Brno hl.n. (22:55) | 4 | nejede 24., 31.XII.; ; ; ; ; Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
20:44 | 3448 | Opava východ (21:25) | 2 | ; | |||
20:34 | 20:45 | 3320 | Bohumín (20:17) | Přerov (21:51) | 4 | nejede 24., 31.XII.; | |
21:11 | 21:13 | 3319 | Česká Třebová (18:10) | Bohumín (21:30) | 3 | Přerov-Ostrava-Svinov nejede 24., 31.XII. nejede 24., 31.XII. | |
21:17 | 21:20 | R 745 | Brno hl.n. (19:02) | Bohumín (21:37) | 3 | nejede 24., 31.XII.; ; ; ; ; Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
21:02 | 21:21 | 3431 | Opava východ (20:30) | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (22:07) | 2 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 1.2.; ; | |
21:29 | 2938 | Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (19:52) | 4 | Mosty u Jablunkova-Jablunkov-Návsí jede do 24.I.; Český Těšín-Ostrava-Svinov nejede 24., 31.XII.; | |||
21:30 | 21:42 | 3430 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (20:42) | Opava východ (22:16) | 4 | nejede 24., 31.XII.; | |
21:59 | 22:01 | IC 581 | Praha hl.n. (18:09) | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (22:52) | 3 | Ostravan Bohumín-Český Těšín nejede 24., 31.XII.; |
|
22:10 | 22:13 | R 1539 | Brno hl.n. (20:02) | Bohumín (22:30) | 3 | jede v , nejede 24. – 26.XII., 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.; ; ; ; ; Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
22:14 | 3447 | Opava východ (21:42) | 2 | ||||
22:18 | 2839 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (23:08) | 2 | nejede 24., 31.XII.; | |||
22:20 | 2947 | Návsí (Nawsie) (23:52) | 3 | Ostrava-Svinov-Jablunkov-Návsí nejede 24., 31.XII.; 1.2. Ostrava-Svinov – Jablunkov-Návsí vozy 1. a 2. třídy; Ostrava-Svinov – Jablunkov-Návsí; Ostrava-Svinov – Jablunkov-Návsí | |||
22:37 | 22:39 | IC 519 | Praha hl.n. (19:23) | Bohumín (22:57) | 3 | Manažer jede v a , nejede 24. – 26., 31.XII., 12.IV., 5.VII., 27.IX.; |
|
22:43 | 2840 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (21:52) | 2 | nejede 24., 31.XII.; | |||
22:40 | 22:47 | 3364 | Bohumín (22:23) | Studénka (23:00) | 4 | nejede 24., 31.XII. | |
22:48 | 3450 | Opava východ (23:26) | 2 | ||||
23:17 | 23:20 | R 661 | Plzeň hl.n. (14:03) | Bohumín (23:37) | 3 | Rožmberk České Budějovice-Ostrava-Svinov nejede 24., 31.XII.; nejede 24., 31.XII.; ; ; ; ; ; ; ; Náměšť nad Oslavou – Nezamyslice jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|
23:22 | 23:25 | IC 511 | Praha hl.n. (20:23) | Bohumín (23:42) | 3 | SC PENDOLINO ; jede v a 23.XII., 10., 30.IV., 7.V., 30.VI., 31.VIII., 23.X., 13.XI., nejede 24.XII. – 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.; ; ; jede v a 23.XII., 10., 30.IV., 7.V., 30.VI., 31.VIII., 23.X., 13.XI., nejede 24.XII. – 1.I |
|
23:06 | 23:26 | 3433 | Albrechtice u Českého Těšína (0:01) | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (0:12) | 2 | nejede 24./25.XII., 31.XII./1.I.; | |
23:34 | 2804 | Návsí (Nawsie) (22:08) | 2 | nejede 24., 31.XII.; | |||
23:53 | 23:55 | R 440 | Košice (18:02) | Cheb (9:42) | 4 | Excelsior ; ; ; ; ; ; Praha hl.n. – Ústí nad Labem hl.n. jízdní doklady platné pro trať Praha - Stříbro - Cheb platí v tomto vlaku bez doplatku rozdílu jízdného při jízdě přes Ústí nad Labem hl.n.; Chomutov – Klášterec nad Ohří jsou cestující od |
|
Poznámky | |||||||
10 nejede 24., 31.XII. 11 nejede 25.XII., 1.I. 12 nejede 24.-25., 31.XII. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Vlaky uvedené slabým písmem ve stanici NEZASTAVUJÍ pro výstup a nástup!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster