Os 3050 | |
Řazení vlaku: EN 57 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava-Svinov | 0.00 | 6.04 | 2 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 6.11 | 6.12 | |||
Bohumín | 6.20 | 6.21 | 2 | ||
Dolní Lutyně | 6.24 | 6.24 | |||
Dětmarovice | 6.27 | 6.28 | 2 | ||
Závada | 6.30 | 6.31 | |||
Petrovice u Karviné | 6.35 | 6.36 | 1/5 | ||
Zebrzydowice | 6.44 | 6.46 | |||
Pruchna | 6.52 | 6.53 | |||
Drogomyśl | 6.58 | 6.59 | |||
Chybie | 7.02 | 7.03 | |||
Zabrzeg Czarnolesie | 7.12 | 7.13 | |||
Zabrzeg | 7.16 | 7.17 | |||
Czechowice Dziedzice | 7.23 | 7.29 | |||
Pszczyna | 7.39 | 7.40 | |||
Tychy | 7.55 | 7.55 | |||
Katowice Ligota | 8.05 | 8.05 | |||
Katowice | 8.12 | 0.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci