Sp 1613 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Opava východ | 0.00 | 8.14 | 1 | ||
Háj ve Slezsku | 8.26 | 8.27 | 3 | ||
Ostrava-Svinov | 8.37 | 8.43 | 2 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 8.50 | 8.53 | frýdlantské I/1 | ||
Ostrava-Stodolní | 8.56 | 8.57 | |||
Ostrava střed | 8.59 | 9.00 | 2/2 | ||
Ostrava-Kunčice | 9.06 | 9.07 | 2 | ||
Havířov | 9.17 | 9.18 | 1 | ||
Havířov-Suchá | 9.23 | 9.23 | |||
Horní Suchá | 9.26 | 9.26 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 9.29 | 9.30 | 1 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 9.36 | 9.36 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 9.41 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci