Os 3412 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 0.00 | 10.42 | 3 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 10.46 | 10.47 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 10.54 | 10.54 | 1 | ||
Horní Suchá | 10.57 | 10.57 | |||
Havířov-Suchá | 11.00 | 11.00 | |||
Havířov | 11.04 | 11.05 | 2 | ||
Šenov | 11.08 | 11.08 | |||
Ostrava-Bartovice | 11.11 | 11.12 | 2 | ||
Ostrava-Kunčice | 11.17 | 11.19 | 3 | ||
Ostrava-Vítkovice | 11.23 | 11.24 | 2 | ||
Ostrava-Svinov | 11.30 | 11.42 | 2 | ||
Ostrava-Třebovice | 11.45 | 11.45 | 1 | ||
Děhylov | 11.49 | 11.57 | 1 | ||
Jilešovice | 11.59 | 12.00 | |||
Háj ve Slezsku | 12.03 | 12.04 | 3 | ||
Lhota u Opavy | 12.08 | 12.08 | |||
Mokré Lazce | 12.10 | 12.10 | |||
Štítina | 12.12 | 12.13 | 2 | ||
Opava-Komárov | 12.16 | 12.18 | 1/2 | ||
Opava východ | 12.22 | 0.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci