R 841 | |
Řazení vlaku: 362 + Aee61/Aee + BDbmsee448 + 2xBeer273 + 3xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 0.00 | 18.02 | III | ||
Vyškov na Moravě | 18.42 | 18.43 | 3 | ||
Kojetín | 19.07 | 19.08 | 3 | ||
Přerov | 19.24 | 19.27 | 2 | ||
Ostrava-Svinov | 20.10 | 20.13 | 3 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 20.20 | 20.22 | |||
Bohumín | 20.30 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci