..: Ostrava-Svinov - Příjezdy a odjezdy vlaků 2009 :..

Ostrava-Svinov Informace o stanici

Odjezdová tabule SŽDC on-line

Jízdní řád 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.

Příj.Odj.LinkaVlak    Ze stanice    ----=>    Do staniceNást./Kol.Poznámky
0:22       3449   Opava východ (23:50)    1 opavské nejede 24./25.XII., 31.XII./1.I.;
0:37  0:39    R 443   Praha hl.n. (20:40) Humenné (9:19)  3 Šírava
; ; ; ; ; ;
  0:41     3440     Opava východ (1:12)  2 nejede 25.XII., 1.I.;
  0:41     2851     Havířov (1:06)  2 nejede 25.XII., 1.I.;
1:00  1:02    R 208   Moskva Beloruskaja (23:44) Praha hl.n. (5:07)  4 Vltava
; ;
1:27  1:29    R 201   Praha hl.n. (21:09) Kraków Główny (6:33)  3 Silesia
; ; ; ; Praha hl.n. – Bohumín
1:57  1:59    R 202   Wien Westbahnhof (22:12) Warszawa Wschodnia (7:37)  3 Chopin
2.; ; ; ; ;
1:57  1:59    R 446   Košice (20:05) Praha hl.n. (5:54)  4 Vihorlat
jede v // od 25./26.VI. do 6./7.IX. a 18./19., 19./20., 22./23., 23./24.XII., 3./4., 4./5.I., 9./10., 10./11., 13./14., 14./15., 29./30.IV., 30.IV./1.V., 9./10., 10./11.V., 27./28., 28./29.X., 31.X./1.XI., 1./2.XI.; ? Košice – Pardubice h
2:20  2:22    R 447   Praha hl.n. (22:40) Košice (8:13)  3 Vihorlat
jede v // od 25./26.VI. do 6./7.IX. a 18./19., 19./20., 22./23., 23./24.XII., 3./4., 4./5.I., 9./10., 10./11., 13./14., 14./15., 29./30.IV., 30.IV./1.V., 9./10., 10./11.V., 27./28., 28./29.X., 31.X./1.XI., 1./2.XI.; ? Pardubice hl.n. – Ko
2:25  2:27    R 200   Kraków Główny (22:15) Praha hl.n. (6:54)  4 Silesia
; ; ; ; Bohumín – Praha hl.n.
2:33  2:35    R 203   Warszawa Wschodnia (20:47) Warszawa Wschodnia (0:00)  4 Chopin
2.; ; ; ; ;
2:50  2:52    R 209   Praha hl.n. (23:00) Moskva Beloruskaja (8:05)  3 Vltava
; ; ; ; ; Praha hl.n. – Petrovice u Karviné vlak je sestaven jen z lůžkových vozů, nástup možný pouze s předem zakoupeným lůžkovým příplatkem
4:02       2830   Český Těšín (Czeski Cieszyn) (3:14)    2 nejede 25.XII., 1.I.;
4:12       3441   Opava východ (3:36)    2 nejede 25.XII., 1.I.; ;
4:13  4:16    R 441   Cheb (18:14) Košice (10:07)  3 Excelsior
; ; ; ; ; ; Cheb – Chomutov jízdní doklady platné pro trať Cheb - Stříbro - Praha platí v tomto vlaku bez doplatku rozdílu jízdného při jízdě přes Ústí nad Labem hl.n.
4:17  4:19    IC 518   Bohumín (4:00) Praha hl.n. (7:35)  4 Manažer
jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.;
4:23  4:25    R 442   Humenné (19:59) Praha hl.n. (8:30)  4 Šírava
; ; ; ; ; ;
4:28  4:30     3300   Bohumín (4:11) Přerov (5:51)  4 jede v
  4:38     2801     Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (6:25)  2 Ostrava-Svinov-Český Těšín nejede 25.XII., 1.I.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu;
4:39  4:41    R 660   Bohumín (4:23) Plzeň hl.n. (13:58)  4 Rožmberk
nejede 25.XII., 1.I.; Ostrava-Svinov-Brno hl.n. nejede 25.XII., 1.I.; ; ; ; ; ; ; ; Nezamyslice – Náměšť nad Oslavou jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
  4:43     3442     Opava východ (5:14)  2 1.2. v a vozy 1. a 2. třídy; v a ;
5:00       2832   Český Těšín (Czeski Cieszyn) (4:12)    2 jede v ;
5:00  5:05     3361   Studénka (4:47) Bohumín (5:22)  3 nejede 25.XII., 1.I.
5:05  5:07     2950   Bohumín (4:47) Suchdol nad Odrou (5:31)  4 jede v , nejede 29.XII. – 2.I.; jede v , nejede 29.XII. – 2.I.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu;
4:59  5:10     3401   Opava východ (4:25) Třinec (Trzyniec) (6:13)  2 Český Těšín-Třinec jede v do 30.VI. a od 1.IX., nejede 22.XII. – 2.I.; 25.XII., 1.I. nutno přestoupit;
  5:13     3444     Opava východ (5:38)  2 jede v ; 1.2.; ;
5:33  5:36    IC 500   Bohumín (5:17) Praha hl.n. (8:35)  4 SC PENDOLINO
; nejede 25.XII., 1.I.; ; ; ; ; u tohoto vlaku nelze v pondělí a 14.IV.,7.VII.,29.IX.,18.XI., kromě 13.IV.,6.VII.,28.IX.,16.XI., uplatnit slevu Rail plus na cenu místenky
5:34  5:37     2901   Přerov (4:24) Čadca (7:27)  3 jede v ; Ostrava-Svinov-Bohumín jede v ; Bohumín-Český Těšín jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu;
5:30  5:39     3400   Český Těšín (Czeski Cieszyn) (4:42) Opava východ (6:12)  2
5:29  5:39     3302   Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (3:51) Zábřeh na Moravě (8:10)  4 Mosty u Jablunkova-Bohumín nejede 25.XII., 1.I.; 1.2.; ;
  5:46     2855     Havířov (6:11)  2 jede v ; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu;
5:55       3443   Opava východ (5:22)    2 v a ; v a ; v
5:53  5:55    R 830   Karviná hl.n. (5:25) Brno hl.n. (7:57)  4 nejede 25.XII., 1.I.; ; ; ; ; Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
5:57  5:59    EC 131   Bohumín (5:41) Bratislava hlavná stanica (8:53)  4 Moravia
; ;
6:00       2834   Český Těšín (Czeski Cieszyn) (5:04)    2 nejede 25.XII., 1.I.;
6:02  6:04    IC 530   Třinec (Trzyniec) (5:01) Praha hl.n. (9:54)  4 Hutník
  6:04     3050     Katowice (8:12)  2 nejede 25.XII., 12.IV.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 1.2.;
  6:06    R 880     Jeseník (8:28)  2 vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 2.; ; ; ; Ostrava-Svinov – Jindřichov ve Slezsku jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
6:11  6:13     3301   Přerov (5:03) Český Těšín (Czeski Cieszyn) (7:19)  3 vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu
  6:16     2803     Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (8:08)  2 Ostrava-Svinov-Český Těšín nejede 25.XII., 1.I.; Jablunkov-Návsí-Mosty u Jablunkova jede do 24.I.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu;
6:39  6:41    R 730   Bohumín (6:23) Brno hl.n. (8:57)  4 ; ; ; ; Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
6:37  6:43    Sp 1611   Opava východ (6:14) Český Těšín (Czeski Cieszyn) (7:41)  2 ; 1.2.; ;
6:30  6:44     3402   Návsí (Nawsie) (5:02) Opava východ (7:18)  2 Jablunkov-Návsí-Český Těšín jede v ;
6:34  6:45     2902   Čadca (4:35) Česká Třebová (9:52)  4
  6:46     2857     Havířov (7:11)  2 Ostrava-Svinov-Ostrava-Kunčice jede v ; Ostrava-Kunčice-Havířov jede v do 30.VI. a od 1.IX., nejede 22.XII. – 2.I.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu;
6:40  6:47     3303   Olomouc hl.n. (4:57) Petrovice u Karviné (7:25)  3 jede v , nejede 29.XII. – 2.I.; Ostrava-Svinov-Bohumín jede v , nejede 29.XII. – 2.I.; Bohumín-Petrovice u Karviné jede v do 30.VI. a od 1.IX., nejede 22.XII. – 2.I.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu;
6:54       2952   Karviná hl.n. (6:20)    4 jede v ;
7:00       2850   Havířov (6:34)    2 jede v ;
6:59  7:05    Sp 1610   Třinec (Trzyniec) (5:52) Opava východ (7:26)  2 Třinec-Český Těšín jede v ; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 1.2.; ;
7:11  7:13     3305   Staré Město u Uherského Hradiště (5:02) Bohumín (7:30)  3 Staré Město u Uherského Hradiště-Přerov jede v ; Přerov – Bohumín v a
7:17  7:20    R 731   Brno hl.n. (5:02) Bohumín (7:37)  3 nejede 25.XII., 1.I.; ; ; ; ; Brno hl.n. – Vyškov na Moravě;Suchdol nad Odrou – Bohumín jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
7:00  7:22     3403   Opava východ (6:27) Český Těšín (Czeski Cieszyn) (8:08)  2 vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu;
7:28  7:32     3445   Opava východ (7:01) Ostrava-Stodolní (7:42)  2 jede v ; ; jede v do 30.VI. a od 1.IX., nejede 22.XII. – 2.I.; ;
7:33  7:36    IC 502   Bohumín (7:17) Praha hl.n. (10:35)  4 SC PENDOLINO
; ; ; ; ; u tohoto vlaku nelze v pondělí a 14.IV.,7.VII.,29.IX.,18.XI., kromě 13.IV.,6.VII.,28.IX.,16.XI., uplatnit slevu Rail plus na cenu místenky
7:29  7:40     2904   Čadca (5:34) Studénka (7:54)  4 nejede 25.XII., 1.I.; jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.;
7:30  7:42     3404   Třinec (Trzyniec) (6:30) Opava východ (8:22)  2 Třinec-Český Těšín jede v do 30.VI. a od 1.IX., nejede 22.XII. – 2.I.;
7:50  7:52    Ex 141   Praha hl.n. (4:08) Žilina (10:13)  3 Beskyd
7:53  7:55    R 832   Bohumín (7:37) Brno hl.n. (9:57)  4 ; ; ; ; Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
7:59       2800   Návsí (Nawsie) (6:44)    2 Jablunkov-Návsí-Český Těšín jede v do 30.VI. a od 1.IX., nejede 22.XII. – 2.I.; Český Těšín-Ostrava-Svinov jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.;
7:59  8:03     3363   Veřovice (6:40) Ostrava hl.n. (8:11)  3 Kopřivnice-Studénka jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.; Studénka-Ostrava-Svinov jede v , nejede 29.XII. – 2.I.; jede v , nejede 29.XII. – 2.I.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odje
8:02  8:04    EC 146   Žilina (5:42) Praha hl.n. (11:54)  4 Jan Perner
; ; ;
8:05      R 881   Jeseník (5:35)    2 Jeseník-Krnov nejede 25.XII., 1.I.; 2.; ; ; ; ; Jindřichov ve Slezsku – Ostrava-Svinov jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
  8:06    R 822     Olomouc hl.n. (10:52)  2 vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 2.; ; ; ; Ostrava-Svinov – Domašov nad Bystřicí jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
8:10  8:13    R 831   Brno hl.n. (6:02) Bohumín (8:30)  3 nejede 25.XII., 1.I.; ; ; ; ; ; Brno hl.n. – Kojetín v a 24.XII., 1., 8.V., kromě 27.XII., 2., 9.V.; Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
7:59  8:16     3405   Opava východ (7:27) Český Těšín (Czeski Cieszyn) (9:03)  2 vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu;
8:18  8:20     2927   Studénka (8:03) Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (10:08)  3 jede v a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.; Ostrava-Svinov-Bohumín jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.;
8:22  8:25    IC 501   Praha hl.n. (5:23) Ostrava hl.n. (8:32)  3 SC PENDOLINO
; jede v ; ; ; jede v ; ; ; ;
  8:31    Sp 1639     Frenštát pod Radhoštěm (9:32)  2 v ; v ; v ; v a
8:39  8:41    R 732   Bohumín (8:23) Brno hl.n. (10:57)  4 Radegast
; ; ; ; Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
8:37  8:43    Sp 1613   Opava východ (8:14) Český Těšín (Czeski Cieszyn) (9:41)  2 ; 1.2.; ;
8:30  8:44     3406   Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (6:52) Opava východ (9:19)  2 Mosty u Jablunkova-Jablunkov-Návsí jede do 24.I.;
8:34  8:45     3306   Český Těšín (Czeski Cieszyn) (7:37) Česká Třebová (11:52)  4
  8:46     2881     Ostrava-Kunčice (8:57)  2 jede v ; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; ;
9:00       2852   Havířov (8:34)    2 Havířov-Ostrava-Kunčice jede v do 30.VI. a od 1.IX., nejede 22.XII. – 2.I.; Ostrava-Kunčice-Ostrava-Svinov jede v ;
8:59  9:05    Sp 1612   Český Těšín (Czeski Cieszyn) (8:03) Opava východ (9:26)  2 vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 1.2.; ;
9:11  9:13     3307   Přerov (8:03) Bohumín (9:30)  3
9:17  9:20    R 733   Brno hl.n. (7:02) Bohumín (9:37)  3 Radegast
; ; ; ; Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
9:02  9:22     3407   Opava východ (8:30) Český Těšín (Czeski Cieszyn) (10:08)  2
9:33  9:36    IC 504   Ostrava hl.n. (9:27) Praha hl.n. (12:35)  4 SC PENDOLINO
; jede v ; ; ; ;
9:29  9:40     2906   Čadca (7:37) Studénka (9:54)  4
9:30  9:42     3408   Český Těšín (Czeski Cieszyn) (8:42) Opava východ (10:22)  2
9:56  9:58    IC 583   Praha hl.n. (6:09) Bohumín (10:16)  3 Bohemia
9:59       2880   Ostrava-Kunčice (9:49)    2 ; ;
10:00  10:03    EC 132   Bratislava hlavná stanica (6:55) Bohumín (10:21)  3 Devín
; ;
10:05      R 819   Olomouc hl.n. (7:07)    2 2.; ; ; ; Olomouc hl.n. – Opava východ 4.IV. – 28.IX.; Domašov nad Bystřicí – Ostrava-Svinov jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
  10:06    R 882     Jeseník (12:28)  2 vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 2.; ; ; ; ; Ostrava-Svinov – Jindřichov ve Slezsku jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
10:08  10:10    EC 118   Kraków Główny (6:53) Praha hl.n. (13:54)  4 Comenius
;
10:10  10:13    R 833   Brno hl.n. (8:02) Bohumín (10:30)  3 ; ; ; ; Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
10:18  10:20     2903   Studénka (10:03) Čadca (12:23)  3 jede v ;
9:59  10:22     3409   Opava východ (9:27) Český Těšín (Czeski Cieszyn) (11:08)  2 vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu;
10:32  10:34     3308   Bohumín (10:15) Česká Třebová (13:52)  4
10:39  10:41    R 734   Bohumín (10:23) Brno hl.n. (12:57)  4 ; ; ; ; Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
10:37  10:43    Sp 1615   Opava východ (10:14) Český Těšín (Czeski Cieszyn) (11:41)  2 ; 1.2.; ;
10:30  10:44     3410   Český Těšín (Czeski Cieszyn) (9:42) Opava východ (11:19)  2
  10:46     2883     Ostrava-Kunčice (10:57)  2 jede v ; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu;
11:00       2882   Ostrava-Kunčice (10:49)    2 jede v ; ;
11:02  11:04    EC 103   Warszawa Wschodnia (6:13) Wien Südbahnhof (14:02)  4 Polonia
;
10:59  11:05    Sp 1614   Český Těšín (Czeski Cieszyn) (10:03) Opava východ (11:26)  4 vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 1.2.; ;
11:11  11:13     3309   Zábřeh na Moravě (8:48) Bohumín (11:30)  3 1.2.; ;
11:17  11:20    R 735   Brno hl.n. (9:02) Bohumín (11:37)  3 ; ; ; ; Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
11:02  11:22     3411   Opava východ (10:30) Český Těšín (Czeski Cieszyn) (12:08)  2
11:29       2926   Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (9:52)    4 Mosty u Jablunkova-Jablunkov-Návsí jede do 24.I.;
  11:40     3360     Štramberk (12:39)  4 jede v , nejede 29.XII. – 2.I.;
11:30  11:42     3412   Český Těšín (Czeski Cieszyn) (10:42) Opava východ (12:22)  2
11:48      Sp 1604   Bohumín (11:32)    3 1.2.; ; ; ; ;
11:49  11:51    Ex 143   Praha hl.n. (8:09) Žilina (14:13)  3 Odra
; ; ;
11:53  11:55    R 834   Bohumín (11:37) Brno hl.n. (13:57)  4 ; ; ; ; Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
11:54  11:57    EC 104   Wien Südbahnhof (8:58) Warszawa Wschodnia (16:57)  3 Sobieski
12:05      R 883   Jeseník (9:35)    2 2.; ; ; ; Jindřichov ve Slezsku – Ostrava-Svinov jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
  12:06    R 824     Olomouc hl.n. (14:52)  2 vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 2.; ; ; ; Ostrava-Svinov – Domašov nad Bystřicí jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
11:47  12:10    EC 234   Zvolen osobná stanica (7:28) Praha hl.n. (15:54)  2 Detvan
; Ostrava-Svinov – Praha hl.n.; Ostrava-Svinov – Praha hl.n.; Ostrava-Svinov – Praha hl.n.; Ostrava-Svinov – Praha hl.n.
11:59  12:16     3413   Opava východ (11:27) Český Těšín (Czeski Cieszyn) (13:03)  2 vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu;
12:18  12:20     2933   Studénka (12:03) Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (14:03)  3 Jablunkov-Návsí-Mosty u Jablunkova jede do 24.I.;
12:22  12:25    IC 503   Praha hl.n. (9:23) Ostrava hl.n. (12:32)  3 SC PENDOLINO
; ; ; ; ; ;
12:39  12:41    R 736   Bohumín (12:23) Brno hl.n. (14:57)  4 ; ; ; ; Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
12:37  12:43    Sp 1617   Opava východ (12:14) Český Těšín (Czeski Cieszyn) (13:41)  2 ; 1.2.; ;
12:30  12:44     3414   Český Těšín (Czeski Cieszyn) (11:42) Opava východ (13:19)  2
12:34  12:45     3310   Bohumín (12:17) Přerov (13:51)  4
  12:46     2865     Havířov (13:11)  2 vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu;
13:00       2884   Ostrava-Kunčice (12:49)    2 jede v ;
12:59  13:05    Sp 1616   Český Těšín (Czeski Cieszyn) (12:03) Opava východ (13:26)  2 vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 1.2.; ;
13:11  13:13     3311   Přerov (12:03) Bohumín (13:30)  3
13:02  13:16     3415   Opava východ (12:30) Český Těšín (Czeski Cieszyn) (14:03)  2 vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu;
13:17  13:20    R 737   Brno hl.n. (11:02) Bohumín (13:37)  3 ; ; ; ; Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
13:33  13:36    IC 506   Ostrava hl.n. (13:27) Praha hl.n. (16:35)  4 SC PENDOLINO
; ; ; ;
13:29  13:40     2930   Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (11:52) Suchdol nad Odrou (14:04)  4 Mosty u Jablunkova-Jablunkov-Návsí jede do 24.I.; jede v ;
13:30  13:42     3416   Český Těšín (Czeski Cieszyn) (12:42) Opava východ (14:22)  2
  13:46     2867     Havířov (14:11)  2 jede v ; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu;
13:49  13:53    EC 115   Praha hl.n. (10:09) Warszawa Wschodnia (18:57)  3 Praha
;
13:53  13:55    R 836   Bohumín (13:37) Brno hl.n. (15:57)  4 ; ; ; ; Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
14:00       2860   Havířov (13:34)    2
14:03      R 821   Olomouc hl.n. (11:07)    2 2.; ; ; ; Domašov nad Bystřicí – Ostrava-Svinov jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
  14:06    R 884     Jeseník (16:27)  2 vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 2.; ; ; ; ; Ostrava-Svinov – Jindřichov ve Slezsku jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
  14:07    EC 235     Zvolen osobná stanica (18:14)  3 Detvan
14:08  14:10    EC 114   Warszawa Wschodnia (9:13) Praha hl.n. (17:54)  4 Praha
14:10  14:13    R 835   Brno hl.n. (12:02) Bohumín (14:30)  3 ; ; ; ; Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
13:59  14:16     3417   Opava východ (13:27) Český Těšín (Czeski Cieszyn) (15:03)  2 vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu;
  14:20     2907     Čadca (16:23)  3
14:37  14:39    IC 517   Praha hl.n. (11:23) Bohumín (14:57)  3 Leoš Janáček
14:39  14:41    R 738   Bohumín (14:23) Brno hl.n. (16:57)  4 ; ; ; ; Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
14:37  14:43    Sp 1619   Opava východ (14:14) Třinec (Trzyniec) (15:51)  2 ; Český Těšín-Třinec jede v a , nejede 24. – 26., 31.XII., 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.; 1.2.; ;
14:34  14:45     3312   Bohumín (14:17) Přerov (15:51)  4
  14:46     2869     Havířov (15:11)  4 jede v , nejede 31.XII.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu;
14:30  14:47     3418   Český Těšín (Czeski Cieszyn) (13:42) Opava východ (15:19)  2
14:43  14:48     3365   Suchdol nad Odrou (14:12) Bohumín (15:06)  3 jede v ;
15:00       2862   Havířov (14:34)    2 jede v ;
14:59  15:05    Sp 1618   Český Těšín (Czeski Cieszyn) (14:03) Opava východ (15:26)  2 vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 1.2.; ;
15:11  15:13     3313   Přerov (13:58) Bohumín (15:30)  3
15:03  15:16     3419   Opava východ (14:30) Český Těšín (Czeski Cieszyn) (16:03)  2 vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu;
15:17  15:19    IC 516   Bohumín (15:00) Praha hl.n. (18:35)  4 Leoš Janáček
15:17  15:20    R 739   Brno hl.n. (13:02) Bohumín (15:37)  3 ; ; ; ; ; Brno hl.n. – Kojetín v a 23., 30.XII., 30.IV., 7.V., kromě 26.XII., 2.I., 1., 8.V.; Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
15:29  15:33     3314   Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (13:52) Přerov (16:51)  4 Mosty u Jablunkova-Jablunkov-Návsí jede do 24.I.;
15:35  15:37    R 1502   Český Těšín (Czeski Cieszyn) (14:46) Praha hl.n. (19:40)  4 Helfštýn
jede v , nejede 24. – 26.XII., 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.; ; ;
15:29  15:42     3420   Český Těšín (Czeski Cieszyn) (14:39) Opava východ (16:22)  2
  15:46     2835     Český Těšín (Czeski Cieszyn) (16:33)  2 jede v ; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu;
15:49  15:51    EC 147   Praha hl.n. (12:09) Žilina (18:13)  3 Jan Perner
; ; ;
15:53  15:55    R 838   Bohumín (15:37) Brno hl.n. (17:57)  4 ; ; ; ; Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
16:00       2836   Český Těšín (Czeski Cieszyn) (15:11)    2 jede v , nejede 31.XII.; 1.2.; ;
16:02  16:04    EC 105   Warszawa Wschodnia (11:13) Wien Südbahnhof (19:02)  4 Sobieski
16:05      R 885   Jeseník (13:34)    2 2.; ; ; ; ; Jindřichov ve Slezsku – Ostrava-Svinov jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
  16:06    R 828     Olomouc hl.n. (18:52)  2 vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 2.; ; ; Ostrava-Svinov – Domašov nad Bystřicí jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
16:08  16:10    Ex 142   Žilina (13:42) Praha hl.n. (19:54)  4 Odra
; ; ;
16:10  16:13    R 837   Brno hl.n. (14:02) Bohumín (16:30)  3 ; ; ; ; Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
15:59  16:16     3421   Opava východ (15:27) Český Těšín (Czeski Cieszyn) (17:03)  2 vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu;
16:18  16:20     2909   Hranice na Moravě (15:29) Čadca (18:23)  3 Mosty u Jablunkova-Čadca nejede 24., 31.XII.;
16:22  16:25    IC 505   Praha hl.n. (13:23) Ostrava hl.n. (16:32)  3 SC PENDOLINO
; ; ; ; ; ; ; u tohoto vlaku nelze v pátek a 23.,30.XII.,30.IV.,7.V., kromě 26.XII.,2.I.,1.,8.V., uplatnit slevu Rail plus na cenu místenky
16:39  16:41    R 740   Bohumín (16:23) Brno hl.n. (18:57)  4 ; ; ; ; Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
16:37  16:43    Sp 1621   Opava východ (16:14) Český Těšín (Czeski Cieszyn) (17:41)  2 ; 1.2.; ;
16:30  16:44     3422   Český Těšín (Czeski Cieszyn) (15:43) Opava východ (17:19)  2
16:34  16:45     3316   Bohumín (16:17) Přerov (17:51)  4
  16:46     2885     Ostrava-Kunčice (16:57)  2 jede v , nejede 31.XII.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 1.2.; ;
17:00       2864   Havířov (16:34)    2 jede v , nejede 31.XII.;
16:59  17:05    Sp 1620   Třinec (Trzyniec) (15:56) Opava východ (17:26)  2 Třinec-Český Těšín jede v a , nejede 24. – 26., 31.XII., 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 1.2.; ;
17:11  17:13     3315   Přerov (16:03) Bohumín (17:30)  3
17:02  17:16     3423   Opava východ (16:30) Český Těšín (Czeski Cieszyn) (18:03)  2 vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu;
17:17  17:20    R 741   Brno hl.n. (15:02) Bohumín (17:37)  3 ; ; ; ; Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
17:24  17:36    R 331   Bohumín (17:08) Žilina (19:46)  4 Kysuca
2.; ; ; ;
17:33  17:36    IC 508   Ostrava hl.n. (17:27) Praha hl.n. (20:35)  4 SC PENDOLINO
; ; ; ;
17:29  17:40     2936   Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (15:52) Studénka (17:54)  4 Mosty u Jablunkova-Jablunkov-Návsí jede do 24.I.; Bohumín-Ostrava-Svinov nejede 24., 31.XII.; nejede 24., 31.XII.;
17:30  17:42     3424   Český Těšín (Czeski Cieszyn) (16:42) Opava východ (18:22)  2
  17:46     2887     Ostrava-Kunčice (17:57)  2 jede v , nejede 31.XII.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu;
17:49  17:51    EC 119   Praha hl.n. (14:09) Kraków Główny (21:46)  3 Comenius
;
17:53  17:55    R 840   Bohumín (17:37) Brno hl.n. (19:57)  4 nejede 24., 31.XII.; ; ; ; ; Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
17:54  17:57    EC 102   Wien Südbahnhof (14:58) Warszawa Wschodnia (22:57)  3 Polonia
;
17:57  17:59    EC 133   Bohumín (17:41) Bratislava hlavná stanica (20:50)  4 Devín
; ;
18:00       2886   Ostrava-Kunčice (17:49)    2 jede v , nejede 31.XII.; 1.2.; ;
18:02  18:04    IC 582   Bohumín (17:45) Praha hl.n. (21:54)  4 Bohemia
18:05      R 825   Olomouc hl.n. (15:07)    2 2.; ; ; ; Domašov nad Bystřicí – Ostrava-Svinov jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
  18:06    R 886     Jeseník (20:38)  2 Krnov-Jeseník nejede 24., 31.XII.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 2.; ; ; ; ; Ostrava-Svinov – Jindřichov ve Slezsku jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
18:10  18:13    R 839   Brno hl.n. (16:02) Bohumín (18:30)  3 ; ; ; ; Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
18:00  18:16     3425   Opava východ (17:27) Český Těšín (Czeski Cieszyn) (19:03)  2 vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu;
18:18  18:20     2911   Studénka (18:03) Čadca (20:23)  3 jede v , a 24.XII. – 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI., nejede 23.XII., 10., 30.IV., 7.V., 30.VI., 31.VIII., 23.X., 13.XI.; Ostrava-Svinov-Bohumín jede v , a 24.XII. – 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.
18:18  18:20     3367   Studénka (18:03) Bohumín (18:44)  3 jede v a 23.XII., 10., 30.IV., 7.V., 30.VI., 31.VIII., 23.X., 13.XI., nejede 24.XII. – 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.
18:22  18:25    IC 507   Praha hl.n. (15:23) Bohumín (18:42)  3 SC PENDOLINO
; ; ; Ostrava hl.n.-Bohumín jede v , a 24.XII. – 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI., nejede 23.XII., 10., 30.IV., 7.V., 30.VI., 31.VIII., 23.X., 13.XI.; ; ; ; ; u tohoto vlaku nelze v pátek a 23.,30.XII.,30.
18:39  18:41    R 742   Bohumín (18:23) Brno hl.n. (20:57)  4 ; ; ; ; Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
18:37  18:43    Sp 1623   Opava východ (18:14) Český Těšín (Czeski Cieszyn) (19:41)  2 ; 1.2.; ;
18:30  18:44     3426   Český Těšín (Czeski Cieszyn) (17:42) Opava východ (19:19)  2
18:34  18:45     3318   Bohumín (18:17) Zábřeh na Moravě (21:10)  4 Přerov-Zábřeh na Moravě nejede 24., 31.XII.
  18:46     2875     Havířov (19:11)  2 jede v , nejede 31.XII.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 1.2.; ;
19:00       2888   Ostrava-Kunčice (18:49)    2 jede v , nejede 31.XII.;
18:59  19:05    Sp 1622   Český Těšín (Czeski Cieszyn) (18:03) Opava východ (19:26)  2 vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 1.2.; ;
19:11  19:13     3317   Přerov (17:58) Bohumín (19:30)  3
19:17  19:20    R 743   Brno hl.n. (17:02) Bohumín (19:37)  3 ; ; ; ; Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
19:02  19:21     3427   Opava východ (18:30) Český Těšín (Czeski Cieszyn) (20:07)  2
19:29       2954   Český Těšín (Czeski Cieszyn) (18:37)    4 Bohumín-Ostrava-Svinov nejede 24., 31.XII.;
19:33  19:36    IC 510   Ostrava hl.n. (19:27) Praha hl.n. (22:35)  4 SC PENDOLINO
; jede v a 23.XII., 10., 30.IV., 7.V., 30.VI., 31.VIII., 23.X., 13.XI., nejede 24.XII. – 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.; ; ; ;
19:30  19:42     3428   Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (17:52) Opava východ (20:21)  4 Mosty u Jablunkova-Jablunkov-Návsí jede do 24.I.; 24., 31.XII. nutno přestoupit;
19:51  19:53    R 1503   Praha hl.n. (16:04) Karviná hl.n. (20:24)  3 Helfštýn
jede v a 23., 30.XII., 30.IV., 7.V., nejede 26.XII., 2.I., 1., 8.V.; ; jede v a 23., 30.XII., 30.IV., 7.V., nejede 26.XII., 2.I., 1., 8.V.; ; ;
19:53  19:55    R 1538   Bohumín (19:37) Brno hl.n. (21:57)  4 jede v , nejede 24. – 26.XII., 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.; ; ; ; ; Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
19:56  19:58    IC 531   Praha hl.n. (16:09) Český Těšín (Czeski Cieszyn) (20:50)  3 Hutník
; ; ;
19:59       2872   Havířov (19:34)    2 jede v , nejede 31.XII.; 1.2.; ;
20:00  20:03    EC 130   Bratislava hlavná stanica (16:55) Bohumín (20:21)  3 Moravia
; ;
20:05      R 887   Jeseník (17:34)    2 2.; ; ; ; ; Jindřichov ve Slezsku – Ostrava-Svinov jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
20:08  20:10    Ex 140   Žilina (17:42) Praha hl.n. (23:54)  4 Beskyd
20:10  20:13    R 841   Brno hl.n. (18:02) Bohumín (20:30)  3 ; ; ; ; Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
  20:14    Sp 1624     Opava východ (20:38)  2 nejede 24., 31.XII.; ;
  20:20     2945     Návsí (Nawsie) (21:47)  3 Ostrava-Svinov-Bohumín nejede 24., 31.XII.; Třinec-Jablunkov-Návsí nejede 24., 31.XII.
20:22  20:25    IC 509   Praha hl.n. (17:23) Bohumín (20:42)  3 SC PENDOLINO
; nejede 24., 31.XII.; ; ; nejede 24., 31.XII.; ; ; ; ; u tohoto vlaku nelze v pátek a 23.,30.XII.,30.IV.,7.V., kromě 26.XII.,2.I.,1.,8.V., uplatnit slevu Rail plus na cenu místenky
19:59  20:26     3429   Opava východ (19:27) Český Těšín (Czeski Cieszyn) (21:13)  2 nejede 24., 31.XII.;
20:36       2838   Český Těšín (Czeski Cieszyn) (19:49)    2 1.2.; ;
20:39  20:41    R 744   Bohumín (20:23) Brno hl.n. (22:55)  4 nejede 24., 31.XII.; ; ; ; ; Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
  20:44     3448     Opava východ (21:25)  2 ;
20:34  20:45     3320   Bohumín (20:17) Přerov (21:51)  4 nejede 24., 31.XII.;
21:11  21:13     3319   Česká Třebová (18:10) Bohumín (21:30)  3 Přerov-Ostrava-Svinov nejede 24., 31.XII. nejede 24., 31.XII.
21:17  21:20    R 745   Brno hl.n. (19:02) Bohumín (21:37)  3 nejede 24., 31.XII.; ; ; ; ; Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
21:02  21:21     3431   Opava východ (20:30) Český Těšín (Czeski Cieszyn) (22:07)  2 vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 1.2.; ;
21:29       2938   Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (19:52)    4 Mosty u Jablunkova-Jablunkov-Návsí jede do 24.I.; Český Těšín-Ostrava-Svinov nejede 24., 31.XII.;
21:30  21:42     3430   Český Těšín (Czeski Cieszyn) (20:42) Opava východ (22:16)  4 nejede 24., 31.XII.;
21:59  22:01    IC 581   Praha hl.n. (18:09) Český Těšín (Czeski Cieszyn) (22:52)  3 Ostravan
Bohumín-Český Těšín nejede 24., 31.XII.;
22:10  22:13    R 1539   Brno hl.n. (20:02) Bohumín (22:30)  3 jede v , nejede 24. – 26.XII., 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.; ; ; ; ; Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
22:14       3447   Opava východ (21:42)    2
  22:18     2839     Český Těšín (Czeski Cieszyn) (23:08)  2 nejede 24., 31.XII.;
  22:20     2947     Návsí (Nawsie) (23:52)  3 Ostrava-Svinov-Jablunkov-Návsí nejede 24., 31.XII.; 1.2. Ostrava-Svinov – Jablunkov-Návsí vozy 1. a 2. třídy; Ostrava-Svinov – Jablunkov-Návsí; Ostrava-Svinov – Jablunkov-Návsí
22:37  22:39    IC 519   Praha hl.n. (19:23) Bohumín (22:57)  3 Manažer
jede v a , nejede 24. – 26., 31.XII., 12.IV., 5.VII., 27.IX.;
22:43       2840   Český Těšín (Czeski Cieszyn) (21:52)    2 nejede 24., 31.XII.;
22:40  22:47     3364   Bohumín (22:23) Studénka (23:00)  4 nejede 24., 31.XII.
  22:48     3450     Opava východ (23:26)  2
23:17  23:20    R 661   Plzeň hl.n. (14:03) Bohumín (23:37)  3 Rožmberk
České Budějovice-Ostrava-Svinov nejede 24., 31.XII.; nejede 24., 31.XII.; ; ; ; ; ; ; ; Náměšť nad Oslavou – Nezamyslice jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
23:22  23:25    IC 511   Praha hl.n. (20:23) Bohumín (23:42)  3 SC PENDOLINO
; jede v a 23.XII., 10., 30.IV., 7.V., 30.VI., 31.VIII., 23.X., 13.XI., nejede 24.XII. – 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.; ; ; jede v a 23.XII., 10., 30.IV., 7.V., 30.VI., 31.VIII., 23.X., 13.XI., nejede 24.XII. – 1.I
23:06  23:26     3433   Albrechtice u Českého Těšína (0:01) Český Těšín (Czeski Cieszyn) (0:12)  2 nejede 24./25.XII., 31.XII./1.I.;
23:34       2804   Návsí (Nawsie) (22:08)    2 nejede 24., 31.XII.;
23:53  23:55    R 440   Košice (18:02) Cheb (9:42)  4 Excelsior
; ; ; ; ; ; Praha hl.n. – Ústí nad Labem hl.n. jízdní doklady platné pro trať Praha - Stříbro - Cheb platí v tomto vlaku bez doplatku rozdílu jízdného při jízdě přes Ústí nad Labem hl.n.; Chomutov – Klášterec nad Ohří jsou cestující od
 
Poznámky
10 nejede 24., 31.XII.
11 nejede 25.XII., 1.I.
12 nejede 24.-25., 31.XII.

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Vlaky uvedené slabým písmem ve stanici NEZASTAVUJÍ pro výstup a nástup!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

© 2001 - 2020 ŽelPage - Webmaster