IC 517 „Leoš Janáček“ | |
Řazení vlaku: 151 + Ampz146 + 4xBmee248 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 0.00 | 11.23 | 5 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 12.28 | 12.29 | 4 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 13.44 | 13.46 | |||
Ostrava-Svinov | 14.37 | 14.39 | 3 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 14.46 | 14.49 | |||
Bohumín | 14.57 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci