Os 2906 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čadca | 0.00 | 7.37 | 3. | ||
Svrčinovec zastávka | 7.41 | 7.41 | |||
Mosty u Jablunkova zastávka (Mosty koło Jabłonkowa | 7.47 | 7.47 | |||
Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) | 7.51 | 7.52 | 2 | ||
Bocanovice (Boconowice) | 8.00 | 8.01 | |||
Návsí (Nawsie) | 8.07 | 8.08 | 2 | ||
Hrádek (Gródek) | 8.12 | 8.12 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 8.16 | 8.17 | 1/1 | ||
Vendryně (Wędrynia) | 8.19 | 8.20 | |||
Třinec (Trzyniec) | 8.24 | 8.25 | 2 | ||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 8.27 | 8.28 | |||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 8.31 | 8.31 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 8.35 | 8.37 | 2 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 8.41 | 8.41 | |||
Louky nad Olší | 8.44 | 8.44 | 3 | ||
Karviná hlavní nádraží | 8.55 | 8.56 | 2 | ||
Dětmarovice | 9.01 | 9.02 | 2 | ||
Dolní Lutyně | 9.06 | 9.06 | |||
Bohumín | 9.11 | 9.12 | 3 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 9.20 | 9.22 | |||
Ostrava-Mariánské Hory | 9.24 | 9.24 | |||
Ostrava-Svinov | 9.29 | 9.40 | 4 | ||
Polanka nad Odrou | 9.44 | 9.44 | |||
Jistebník | 9.48 | 9.48 | 2 | ||
Studénka | 9.54 | 0.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci