Sp 1620 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Třinec (Trzyniec) | 0.00 | 15.56 | 2 | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 16.04 | 16.05 | 3 | ||
Albrechtice u Českého Těšína | 16.14 | 16.15 | 1 | ||
Horní Suchá | 16.18 | 16.18 | |||
Havířov-Suchá | 16.20 | 16.20 | |||
Havířov | 16.24 | 16.25 | 2 | ||
Ostrava-Kunčice | 16.35 | 16.36 | 2 | ||
Ostrava střed | 16.42 | 16.43 | 2/3 | ||
Ostrava-Stodolní | 16.44 | 16.45 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 16.49 | 16.51 | frýdlantské II/2 | ||
Ostrava-Svinov | 16.59 | 17.05 | 2 | ||
Háj ve Slezsku | 17.15 | 17.16 | 3 | ||
Opava východ | 17.26 | 0.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci