Os 3450 | |
Řazení vlaku: 843 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava-Svinov | 0.00 | 22.48 | 2 | ||
Ostrava-Třebovice | 22.51 | 22.52 | 1 | ||
Děhylov | 22.56 | 22.57 | 2 | ||
Jilešovice | 23.01 | 23.01 | |||
Háj ve Slezsku | 23.05 | 23.06 | 3 | ||
Lhota u Opavy | 23.10 | 23.11 | |||
Mokré Lazce | 23.13 | 23.13 | |||
Štítina | 23.16 | 23.17 | 2 | ||
Opava-Komárov | 23.21 | 23.21 | 1/3 | ||
Opava východ | 23.26 | 0.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci