..: Ostrava-Svinov - Příjezdy a odjezdy vlaků 2008 :..

Ostrava-Svinov Informace o stanici

Odjezdová tabule SŽDC on-line

Jízdní řád 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.

Příj.Odj.LinkaVlak    Ze stanice    ----=>    Do staniceNást./Kol.Poznámky
0:11       3451   Opava východ (23:42)    2 nejede 24./25.XII., 31.XII./1.I., ^
0:15  0:17    R 423   Praha hl.n. (20:06) Košice (6:50)  3 Cassovia
CASSOVIA U Bohumín – Košice ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. třídy, b , y , f , d , ~ Praha hl.n. – Bohumín, _ Praha hl.n. – Bohumín, w , x Praha hl.n. – Bohumín, ± Praha hl.n. – Bohumín
  0:30     3440     Opava východ (0:58)  2 nejede 25.XII., 1.I., ^
  0:33     2861     Havířov (0:57)  2 nejede 25.XII., 1.I., c
0:53  0:55    R 208   Praha hl.n. (0:00) Praha hl.n. (5:03)  4 Vltava
VLTAVA S , b , f
1:24  1:26    R 201   Praha hl.n. (21:24) Praha hl.n. (0:00)  3 Silesia
SILESIA b , y , f , w , ^ Bohumín – Kraków Gł. osobowy, ± Praha hl.n. – Bohumín
1:47  1:49    R 1421   Praha hl.n. (21:44) Praha hl.n. (0:00)  3 Vihorlat
VIHORLAT jede v C /D a D /E od 26./27.VI. do 29./30.VIII. a 20./21. – 23./24.XII., 1./2., 2./3.I., 20./21., 21./22., 24./25., 25./26.III., 29./30.IV., 30.IV./1.V., 6./7., 7./8.V., 30./31.VIII., 23./24., 24./25.X., 30./31.X. – 2./3.XI., nejede 28./
2:14  2:16    R 1420   Praha-Smíchov (0:00) Praha-Smíchov (6:31)  4 Vihorlat
VIHORLAT jede v C /D a D /E od 26./27.VI. do 29./30.VIII. a 20./21. – 23./24.XII., 1./2., 2./3.I., 20./21., 21./22., 24./25., 25./26.III., 29./30.IV., 30.IV./1.V., 6./7., 7./8.V., 30./31.VIII., 23./24., 24./25.X., 30./31.X. – 2./3.XI., nejede 28./
2:38  2:40    R 200   Praha hl.n. (0:00) Praha hl.n. (6:45)  4 Silesia
SILESIA b , y , f , w , ^
2:49  2:51    R 209   Praha hl.n. (22:56) Praha hl.n. (0:00)  3 Vltava
VLTAVA T , b , f
4:02       2840   Český Těšín (Czeski Cieszyn) (3:13)    2 nejede 25.XII., 1.I., c
4:06       3441   Opava východ (3:33)    2 nejede 25.XII., 1.I., ^
4:08  4:10    IC 518   Bohumín (3:50) Praha hl.n. (7:35)  4 Manažer
MANAŽER Ostrava-Svinov-Praha hl.n. jede v W , E a 1., 8.V., 28.X., _
4:16  4:18    R 422   Košice (22:22) Praha hl.n. (8:29)  4 Cassovia
CASSOVIA U Košice – Bohumín ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. třídy, b , y , f , d , ~ Bohumín – Praha hl.n., _ Bohumín – Praha hl.n., w , x Bohumín – Praha hl.n., ± Bohumín – Praha hl.n.
4:18  4:20    R 421   Cheb (18:15) Košice (9:50)  3 Excelsior
EXCELSIOR b , y , f , w , x , °
4:28  4:30     3300   Bohumín (4:11) Přerov (5:51)  4 jede v W , Ą¦ , _ , w
4:39  4:41    R 662   Bohumín (4:23) Plzeň hl.n. (13:58)  4 Rožmberk
ROŽMBERK Ostrava-Svinov-Brno hl.n. nejede 25.XII., 1.I., b , f , a , w , x , ± , c , Vyškov na Moravě – Náměšť nad Oslavou jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
  4:43     2801     Třinec (Trzyniec) (5:40)  2 Ostrava-Svinov-Český Těšín nejede 25.XII., 1.I., Český Těšín-Třinec jede v W , vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu, c
  4:45     3442     Opava východ (5:19)  2 nejede 25.XII., 1.I., ^
5:02       2800   Třinec (Trzyniec) (4:02)    2 jede v W , c
5:04  5:06     2950   Karviná hl.n. (4:31) Suchdol nad Odrou (5:29)  4 jede v W , nejede 27. – 31.XII., vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu, c
5:02  5:08     3401   Opava východ (4:30) Havířov (5:34)  2 vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu, c
5:09  5:11    Sp 1600   Bohumín (4:53) Přerov (5:58)  4 jede v E a 1., 8.V., 28.X., Ą¦ , _ , w
5:01  5:13     3361   Studénka (4:48) Bohumín (5:30)  3 nejede 25.XII., 1.I., vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu, c
  5:20     2841     Český Těšín (Czeski Cieszyn) (6:06)  2 vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu, Ą¦ , ~ , c
5:26  5:28    IC 500   Ostrava hl.n. (5:20) Praha-Holešovice (8:32)  4 SC Pendolino
SC PENDOLINO T , nejede 25.XII., 1.I., a , · , G , ˛
5:35  5:37     3302   Bohumín (5:18) Zábřeh na Moravě (8:14)  4 Ą¦ , ~ , c
5:30  5:40     2903   Přerov (4:25) Čadca (7:24)  3 Ostrava-Svinov-Bohumín nejede 25.XII., 1.I., vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu, c
5:33  5:43     3400   Český Těšín (Czeski Cieszyn) (4:46) Opava východ (6:17)  2 Ą¦ , c
  5:50     2843     Český Těšín (Czeski Cieszyn) (6:36)  2 jede v W , vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu, c
5:54  5:56    R 830   Bohumín (5:38) Brno hl.n. (7:57)  4 jede v W , E a 1., 8.V., 28.X., w , x , ± , Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
6:00       3443   Krnov (4:33)    2 Krnov-Opava východ nejede 25.XII., 1.I., ~ , ^
6:02  6:04    IC 580   Třinec (Trzyniec) (5:05) Praha hl.n. (9:59)  4 Ostravan
OSTRAVAN _
6:06       2842   Český Těšín (Czeski Cieszyn) (5:19)    2 jede v W , c
  6:08     3050        2 K , nejede 25.XII., 23.III., Ą¦ , c Ostrava-Svinov – Zebrzydowice
6:11      Sp 1621   Opava východ (5:51)    2 ~ , ^
  6:12    R 880     Jeseník (8:34)  2 K , ¦ , f , ~ , w , ^ , Ostrava-Svinov – Krnov jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
6:10  6:15     3301   Přerov (5:05) Český Těšín (Czeski Cieszyn) (7:21)  3 vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu
  6:20     2865     Havířov (6:44)  2 vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu, c
6:27  6:29    IC 131   Bohumín (6:10) Bohumín (0:00)  4 Moravia
MORAVIA y , f , a , · , x , °
6:39  6:41    R 730   Bohumín (6:23) Brno hl.n. (8:57)  4 nejede 25.XII., 1.I., a , w , x , ± , Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
6:40  6:43     3303   Olomouc hl.n. (5:00) Petrovice u Karviné (7:19)  3 Ostrava-Svinov-Bohumín jede v W , nejede 27. – 31.XII., Bohumín-Dětmarovice jede v W , nejede 27. – 31.XII., 30.VI. – 29.VIII., vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu, ¶ Dětmarovice – Petrovice u Karviné v E a
6:35  6:44     2902   Čadca (4:34) Přerov (7:51)  4
6:36  6:48     3402   Havířov (6:11) Opava východ (7:22)  2 c
  6:50     2845     Český Těšín (Czeski Cieszyn) (7:36)  2 jede v W , vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu, c
6:55       2952   Třinec (Trzyniec) (5:50)    4 Třinec-Bohumín jede v W , Bohumín-Ostrava-Svinov jede v W , nejede 27. – 31.XII., c
7:06       2844   Český Těšín (Czeski Cieszyn) (6:19)    2 c
  7:08    Sp 1620     Opava východ (7:28)  2 jede v W , nejede 27. – 31.XII., 30.VI. – 29.VIII., c
7:10  7:13     3305   Staré Město u Uherského Hradiště (5:06) Bohumín (7:30)  3
7:16  7:18    R 731   Brno hl.n. (5:03) Bohumín (7:35)  3 nejede 25.XII., 1.I., a , w , x , ± , Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
7:05  7:20     3405   Opava východ (6:33) Český Těšín (Czeski Cieszyn) (8:06)  2 vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu, Ą¦ , c
7:26  7:28    IC 502   Ostrava hl.n. (7:20) Praha-Holešovice (10:32)  4 SC Pendolino
SC PENDOLINO T , a , · , G , ˛
7:35  7:40     2904   Čadca (5:33) Studénka (7:53)  4 jede v W a E , c
7:36  7:45     3404   Český Těšín (Czeski Cieszyn) (6:49) Opava východ (8:25)  2 Ą¦ , ~ , c
  7:50     2881     Ostrava-Kunčice (8:01)  2 jede v E , X a 27. – 31.XII., vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu, c
7:51  7:53    Ex 141   Praha hl.n. (4:06) Petrovice u Karviné (11:32)  3 Beskyd
BESKYD
7:54  7:56    R 832   Bohumín (7:38) Brno hl.n. (9:57)  4 a , w , x , ± , Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
8:02       2846   Český Těšín (Czeski Cieszyn) (7:15)    2 jede v W a E , c
8:02       3445   Opava východ (7:30)    2 c
8:06      R 881   Jeseník (5:35)    2 Jeseník-Krnov nejede 25.XII., 1.I., ¦ , f , ~ , w , ^ , Krnov – Ostrava-Svinov jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
8:04  8:06     3365   Ostrava hl.n. (0:00) Ostrava hl.n. (8:13)  3 K , jede v W , c Štramberk – Kopřivnice v W a E ,Kopřivnice – Ostrava hl.n.
8:09  8:12    R 831   Brno hl.n. (6:03) Bohumín (8:29)  3 K , f , a , w , x , ± , c Brno hl.n. – Kojetín v E , kromě 29.XII., Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
  8:12    R 822     Olomouc hl.n. (10:52)  2 ¦ , ~ , w , ^ , Ostrava-Svinov – Krnov,Bruntál – Domašov nad Bystřicí jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
8:15  8:18     2925   Studénka (8:02) Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (10:17)  3 Ostrava-Svinov-Bohumín jede v W a E , c
  8:22    Sp 1611     Veřovice (9:36)  2 ~ , w , ^
8:27  8:29    IC 501   Praha-Holešovice (5:23) Ostrava hl.n. (8:35)  3 SC Pendolino
SC PENDOLINO m , S , a , · , G , ˛
8:37  8:40    R 432   Žilina (6:37) Bohumín (8:57)  3 Kysuca
KYSUCA ¦ , w , x , ±
8:39  8:41    R 732   Bohumín (8:23) Brno hl.n. (10:57)  4 a , w , x , ± , Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
8:35  8:44     3306   Český Těšín (Czeski Cieszyn) (7:42) Přerov (9:51)  4
8:33  8:48     3406   Havířov (8:08) Opava východ (9:22)  2 c
  8:50     2867     Havířov (9:14)  2 nejede 25.XII., 1.I., vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu, c
9:10  9:13     3307   Přerov (7:58) Bohumín (9:30)  3
9:16  9:18    R 733   Brno hl.n. (7:03) Bohumín (9:35)  3 a , w , x , ± , Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
9:05  9:20     3407   Opava východ (8:33) Český Těšín (Czeski Cieszyn) (10:06)  2 Ą¦ , ~ , c
9:26  9:28    IC 504   Ostrava hl.n. (9:20) Praha-Holešovice (12:32)  4 SC Pendolino
SC PENDOLINO T , a , · , G , ˛
9:35  9:37     2922   Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (7:55) Studénka (9:50)  4 c
9:33  9:45     3408   Český Těšín (Czeski Cieszyn) (8:46) Opava východ (10:25)  2 Ą¦ , c
9:59  10:01    IC 583   Praha hl.n. (6:06) Bohumín (10:19)  3 Jan Perner
JAN PERNER _
10:06       2860   Havířov (9:41)    2 nejede 25.XII., 1.I., c
10:06      R 819   Olomouc hl.n. (7:09)    2 ¦ , ~ , w , ^ , c Olomouc hl.n. – Opava východ 5.IV. – 28.IX., Domašov nad Bystřicí – Bruntál,Krnov – Ostrava-Svinov jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
10:08  10:10    EC 108   Praha hl.n. (0:00) Praha hl.n. (14:00)  4 Comenius
COMENIUS f , _
10:11      Sp 1610   Frýdek-Místek (9:45)    2 ~ , w , ^
  10:12    R 882     Jeseník (12:34)  2 K , ¦ , f , ~ , w , ^ , Ostrava-Svinov – Krnov jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
10:09  10:12    R 833   Brno hl.n. (8:03) Bohumín (10:29)  3 K , a , w , x , ± , Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
10:15  10:18     2929   Studénka (10:02) Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (12:04)  3 Ostrava-Svinov-Bohumín nejede 25.XII., 1.I., c
10:02  10:20     3409   Opava východ (9:30) Havířov (10:44)  2 c
10:39  10:41    R 734   Bohumín (10:23) Brno hl.n. (12:57)  4 a , w , x , ± , Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
10:35  10:44     3308   Bohumín (10:18) Přerov (11:51)  4
10:36  10:48     3410   Havířov (10:11) Opava východ (11:22)  2 c
11:10  11:13     3309   Zábřeh na Moravě (8:45) Bohumín (11:30)  3 Ą¦ , ~ , c
11:16  11:18    R 735   Brno hl.n. (9:03) Bohumín (11:35)  3 a , w , x , ± , Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
11:05  11:20     3411   Opava východ (10:33) Český Těšín (Czeski Cieszyn) (12:06)  2 vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu, Ą¦ , c
11:35       2926   Návsí (Nawsie) (10:08)    4 Bohumín-Ostrava-Svinov jede v W , c
  11:40     3360     Štramberk (12:32)  4 Ostrava-Svinov-Studénka jede v W , Studénka-Štramberk jede v W a X , nejede 23. – 25., 31.XII., 23.III., 5.VII., 16.XI., c
  11:43     2869     Havířov (12:14)  2 jede v W , vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu, c
11:36  11:45     3412   Český Těšín (Czeski Cieszyn) (10:49) Opava východ (12:25)  2 Ą¦ , ~ , c
11:50      Sp 1604   Bohumín (11:34)    4 Ą¦ , _ , w
11:51  11:53    EC 143   Praha hl.n. (8:06) Žilina (14:13)  3 Odra
ODRA _ Praha hl.n. – Bohumín
11:54  11:56    R 836   Bohumín (11:38) Brno hl.n. (13:57)  4 jede v W , a , w , x , ± , Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
12:06      R 883   Jeseník (9:35)    2 ¦ , ~ , w , ^ , Krnov – Ostrava-Svinov jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
11:52  12:10    EC 144   Zvolen osobná stanica (7:40) Praha hl.n. (16:00)  4 Detvan
DETVAN f , ~ , _ Ostrava-Svinov – Praha hl.n., x , °
  12:12    R 824     Olomouc hl.n. (14:52)  2 ¦ , ~ , w , ^ , Ostrava-Svinov – Krnov,Bruntál – Domašov nad Bystřicí jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
12:15  12:18     2933   Studénka (12:02) Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (14:04)  3 c
12:02  12:20     3413   Opava východ (11:30) Havířov (12:44)  2 vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu, c
12:27  12:29    IC 503   Praha-Holešovice (9:23) Ostrava hl.n. (12:35)  3 SC Pendolino
SC PENDOLINO m , S , a , · , G , ˛
12:39  12:41    R 736   Bohumín (12:23) Brno hl.n. (14:57)  4 a , w , x , ± , Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
12:35  12:44     3310   Bohumín (12:18) Přerov (13:51)  4
12:36  12:48     3414   Havířov (12:11) Opava východ (13:22)  2 c
  12:50     2871     Havířov (13:15)  2 vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu, c
13:06       2862   Havířov (12:41)    2 jede v W , c
13:10  13:13     3311   Přerov (11:58) Bohumín (13:30)  3 K
13:16  13:18    R 737   Brno hl.n. (11:03) Bohumín (13:35)  3 a , w , x , ± , Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
13:05  13:20     3415   Opava východ (12:33) Český Těšín (Czeski Cieszyn) (14:08)  2 vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu, Ą¦ , ~ , c
13:26  13:28    IC 506   Ostrava hl.n. (13:20) Praha-Holešovice (16:32)  4 SC Pendolino
SC PENDOLINO T , a , · , G , ˛
13:35  13:40     2930   Návsí (Nawsie) (12:08) Suchdol nad Odrou (14:03)  4 jede v W , c
13:36  13:45     3416   Český Těšín (Czeski Cieszyn) (12:48) Opava východ (14:25)  2 Ą¦ , c
  13:50     2847     Český Těšín (Czeski Cieszyn) (14:36)  2 jede v W , vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu, c
13:51  13:55    EC 107   Praha hl.n. (10:06) Praha hl.n. (0:00)  3 Praha
PRAHA f , ~ Praha hl.n. – Ostrava-Svinov, _ , x Praha hl.n. – Ostrava-Svinov, ° Praha hl.n. – Ostrava-Svinov
13:54  13:56    R 838   Bohumín (13:38) Brno hl.n. (15:57)  4 a , w , x , ± , Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
14:03       2864   Havířov (13:38)    2 c
  14:04    EC 145     Zvolen osobná stanica (18:12)  4 Detvan
DETVAN f , ~ , x , °
14:06      R 821   Olomouc hl.n. (11:09)    2 ¦ , ~ , w , ^ , Domašov nad Bystřicí – Bruntál,Krnov – Ostrava-Svinov jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
14:08  14:10    EC 106   Praha hl.n. (0:00) Praha hl.n. (18:00)  4 Praha
PRAHA _
  14:12    R 884     Jeseník (16:35)  2 K , ¦ , f , ~ , w , ^ , Ostrava-Svinov – Krnov jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
14:09  14:12    R 837   Brno hl.n. (12:03) Bohumín (14:29)  3 K , jede v W , a , w , x , ± , Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
  14:18     2907     Čadca (16:23)  3 c
14:02  14:20     3417   Opava východ (13:30) Havířov (14:44)  2 vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu, c
14:39  14:41    R 738   Bohumín (14:23) Brno hl.n. (16:57)  4 a , w , x , ± , Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
14:41  14:43     3367   Suchdol nad Odrou (14:17) Bohumín (15:00)  3 jede v W , vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu, c
14:35  14:44     3312   Bohumín (14:18) Přerov (15:51)  4 c
14:45  14:47    IC 517   Praha-Holešovice (11:23) Bohumín (15:05)  3 Leoš Janáček
LEOŠ JANÁČEK m , _
14:36  14:49     3418   Havířov (14:11) Opava východ (15:22)  2 c
  14:50     2849     Český Těšín (Czeski Cieszyn) (15:36)  2 jede v W , vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu, c
15:06       2848   Český Těšín (Czeski Cieszyn) (14:19)    2 jede v W , c
15:08  15:10    IC 516   Bohumín (14:50) Praha-Holešovice (18:32)  4 Leoš Janáček
LEOŠ JANÁČEK _
15:10  15:13     3313   Přerov (13:57) Bohumín (15:30)  3
15:16  15:18    R 739   Brno hl.n. (13:03) Bohumín (15:35)  3 f , a , w , x , ± , c Brno hl.n. – Kojetín v D a 30.IV., 7.V., kromě 28.XII., 2., 9.V., Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
15:05  15:20     3419   Opava východ (14:33) Český Těšín (Czeski Cieszyn) (16:08)  2 vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu, Ą¦ , c
15:35  15:37     3314   Návsí (Nawsie) (14:06) Přerov (16:51)  4 c
15:33  15:45     3420   Český Těšín (Czeski Cieszyn) (14:46) Opava východ (16:25)  2 Ą¦ , ~ , c
  15:50     2851     Český Těšín (Czeski Cieszyn) (16:36)  2 vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu, c
15:51  15:53    EC 147   Praha hl.n. (12:06) Žilina (18:13)  3 Olše
OLŠE _ Praha hl.n. – Bohumín
15:54  15:56    R 840   Bohumín (15:38) Brno hl.n. (17:57)  4 a , w , x , ± , Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
15:56  15:59    R 1503   Praha hl.n. (11:45) Bohumín (16:19)  3 jede v D a 30.IV., 7.V., nejede 28.XII., 2., 9.V., w
16:06       2850   Český Těšín (Czeski Cieszyn) (15:19)    2 jede v W a X , nejede 5.VII., c
16:06      R 885   Jeseník (13:35)    2 ¦ , f , ~ , w , ^ , Krnov – Ostrava-Svinov jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
16:08  16:10    EC 142   Žilina (13:42) Praha hl.n. (19:59)  4 Odra
ODRA _ Bohumín – Praha hl.n.
16:09  16:12    R 839   Brno hl.n. (14:03) Bohumín (16:29)  3 K , a , w , x , ± , Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
  16:12    R 828     Olomouc hl.n. (18:52)  2 ¦ , ~ , w , ^ , Ostrava-Svinov – Krnov,Bruntál – Domašov nad Bystřicí jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
16:15  16:18     2909   Hranice na Moravě (15:30) Čadca (18:23)  3 Mosty u Jablunkova-Čadca nejede 24., 31.XII., c
16:02  16:20     3421   Opava východ (15:30) Havířov (16:44)  2 vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu, c
16:27  16:29    IC 505   Praha-Holešovice (13:23) Ostrava hl.n. (16:35)  3 SC Pendolino
SC PENDOLINO m , S , a , · , G , ˛
16:28  16:30    R 1502   Bohumín (16:10) Praha-Smíchov (20:55)  4 jede v X , nejede 23. – 30.XII., 23.III., 1., 8.V., 5.VII., 26.X., 16.XI., w
16:39  16:41    R 740   Bohumín (16:23) Brno hl.n. (18:57)  4 a , w , x , ± , Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
16:35  16:44     3316   Bohumín (16:18) Přerov (17:51)  4
16:36  16:48     3422   Havířov (16:11) Opava východ (17:22)  2 c
  16:50     2873     Havířov (17:16)  2 jede v W , nejede 31.XII., vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu, c
17:06       2852   Český Těšín (Czeski Cieszyn) (16:19)    2 jede v W , c
  17:08    Sp 1622     Opava východ (17:28)  2 jede v X , nejede 23. – 30.XII., 23.III., 1., 8.V., 5.VII., 26.X., 16.XI., Ą¦ , a , w , x , ^
17:10  17:13     3315   Přerov (15:58) Bohumín (17:30)  3
17:05  17:14     3423   Opava východ (16:33) Český Těšín (Czeski Cieszyn) (18:15)  2 vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu, Ą¦ , ~ , c
17:16  17:18    R 741   Brno hl.n. (15:03) Bohumín (17:35)  3 f , a , w , x , ± , c Brno hl.n. – Kojetín v W a X , kromě 23. – 25., 31.XII., 23.III., 5.VII., 16.XI., Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
17:18  17:20    R 433   Bohumín (17:02) Žilina (19:32)  4 Kysuca
KYSUCA ¦ , w , x , ±
17:26  17:28    IC 508   Ostrava hl.n. (17:20) Praha-Holešovice (20:32)  4 SC Pendolino
SC PENDOLINO T , a , · , G , ˛
17:35  17:37     3362   Bohumín (17:18) Studénka (17:50)  4 nejede 24., 31.XII., c
17:33  17:45     3424   Český Těšín (Czeski Cieszyn) (16:46) Opava východ (18:25)  2 Ą¦ , c
  17:50     2875     Havířov (18:14)  2 jede v W a X , nejede 23. – 25., 31.XII., 23.III., 5.VII., 16.XI., vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu, c
17:51  17:53    EC 109   Praha hl.n. (14:06) Praha hl.n. (0:00)  3 Comenius
COMENIUS f , _
17:54  17:56    R 842   Bohumín (17:38) Brno hl.n. (19:57)  4 a , w , x , ± , Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
18:02  18:04    IC 582   Bohumín (17:45) Praha hl.n. (21:59)  4 Jan Perner
JAN PERNER _
18:06      R 825   Olomouc hl.n. (15:09)    2 U v W , E a 23. – 30.XII., 23.III., 1., 8.V., 26.X., 16.XI. ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. třídy, ~ v W , E a 23. – 30.XII., 23.III., 1., 8.V., 26.X., 16.XI., w , x v X , kromě 23. – 30.XII., 23.III., 1., 8.V., 5.VII., 26.X., 16.XI., ^ ,
18:06       2866   Havířov (17:41)    2 jede v W , nejede 31.XII., c
  18:12    R 886     Jeseník (20:38)  2 K , Krnov-Jeseník nejede 24., 31.XII., ¦ , f , ~ , w , ^ , Ostrava-Svinov – Krnov jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
18:09  18:12    R 841   Brno hl.n. (16:03) Bohumín (18:29)  3 a , w , x , ± , Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
18:00  18:20     3425   Opava východ (17:29) Havířov (18:44)  2 nejede 24., 31.XII., vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu, c
18:27  18:29    IC 507   Praha-Holešovice (15:23) Ostrava hl.n. (18:35)  3 SC Pendolino
SC PENDOLINO m , S , a , · , G , ˛
18:39  18:41    R 742   Bohumín (18:23) Brno hl.n. (20:57)  4 a , w , x , ± , Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
18:35  18:44     3318   Bohumín (18:18) Přerov (19:51)  4
18:36  18:48     3426   Havířov (18:11) Opava východ (19:22)  2 c
  18:50     2877     Havířov (19:16)  2 jede v W , nejede 31.XII., vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu, c
19:06       2868   Havířov (18:41)    2 jede v W a X , nejede 23. – 25., 31.XII., 23.III., 5.VII., 16.XI., c
19:10  19:13     3317   Přerov (17:58) Bohumín (19:30)  3
19:16  19:18    R 743   Brno hl.n. (17:03) Bohumín (19:35)  3 a , w , x , ± , Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
19:05  19:20     3427   Opava východ (18:33) Český Těšín (Czeski Cieszyn) (20:06)  2 Ą¦ , c
19:26  19:28    IC 510   Ostrava hl.n. (19:20) Praha-Holešovice (22:32)  4 SC Pendolino
SC PENDOLINO T , jede v X a 21.XII., 2.I., 21.III., 30.IV., 7.V., 27.VI., 24., 31.X., 14.XI., nejede 23. – 30.XII., 23.III., 1., 8.V., 5.VII., 26.X., 16.XI., a , · , G , ˛
19:35       2938   Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (17:55)    4 Bohumín-Ostrava-Svinov nejede 24., 31.XII., c
19:36  19:45     3428   Český Těšín (Czeski Cieszyn) (18:49) Opava východ (20:25)  2 Ą¦ , ~ , c
19:54  19:56    R 1538   Bohumín (19:38) Brno hl.n. (21:55)  4 jede v X , nejede 23. – 30.XII., 23.III., 1., 8.V., 5.VII., 26.X., 16.XI., w , x , ± , Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
20:06      R 887   Jeseník (17:35)    2 ¦ , f , ~ , w , ^ , Krnov – Ostrava-Svinov jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
20:06       2870   Havířov (19:41)    2 jede v W , nejede 31.XII., c
20:08  20:10    Ex 140   Petrovice u Karviné (12:10) Praha hl.n. (23:59)  4 Beskyd
BESKYD
  20:12    Sp 1624     Opava východ (20:32)  2 ~ , ^
20:09  20:12    R 843   Brno hl.n. (18:03) Bohumín (20:29)  3 K , jede v W a X , nejede 23. – 25., 31.XII., 23.III., 5.VII., 16.XI., w , x , ± , Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
20:15  20:18     2945   Studénka (20:02) Návsí (Nawsie) (21:49)  3 Ostrava-Svinov-Bohumín nejede 24., 31.XII., Třinec-Jablunkov-Návsí nejede 24., 31.XII., c
20:02  20:20     3429   Opava východ (19:30) Havířov (20:44)  2 nejede 24., 31.XII., c
20:27  20:29    IC 509   Praha-Holešovice (17:23) Ostrava hl.n. (20:35)  3 SC Pendolino
SC PENDOLINO m , S , nejede 24., 31.XII., a , · , G , ˛
20:34       2872   Havířov (20:09)    4 nejede 24., 31.XII., c
20:36  20:38    Sp 1601   Přerov (19:40) Bohumín (20:55)  3 jede v X , nejede 23. – 25.XII., 23.III., 5.VII., 16.XI., Ą¦ , _ , w
20:39  20:41    R 744   Bohumín (20:23) Brno hl.n. (22:55)  4 nejede 24., 31.XII., a , w , x , ± , Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
20:35  20:44     3320   Bohumín (20:18) Přerov (21:51)  4 nejede 24., 31.XII., c
  20:48     3446     Opava východ (21:22)  2 ~ , ^
21:10  21:13     3319   Přerov (19:58) Bohumín (21:30)  3 nejede 24., 31.XII., Ą¦ v W , kromě 31.XII. vozy 1. a 2. třídy, _ v W , kromě 31.XII., w v W , kromě 31.XII., c v E a X , kromě 24.XII.
21:16  21:18    R 745   Brno hl.n. (19:03) Bohumín (21:35)  3 nejede 24., 31.XII., a , w , x , ± , Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
21:05  21:20     3431   Opava východ (20:33) Český Těšín (Czeski Cieszyn) (22:06)  2 Ą¦ , ~ , c
21:31  21:33    IC 130   Bohumín (0:00) Bohumín (21:50)  3 Moravia
MORAVIA y , f , a , · , x , °
21:35       2940   Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (19:55)    4 Bohumín-Ostrava-Svinov nejede 24., 31.XII., c
21:36  21:53     3430   Český Těšín (Czeski Cieszyn) (20:49) Opava východ (22:27)  2 nejede 24., 31.XII., Ą¦ , c
21:59  22:01    IC 581   Praha hl.n. (18:06) Český Těšín (Czeski Cieszyn) (22:50)  3 Ostravan
OSTRAVAN Bohumín-Český Těšín nejede 24., 31.XII., _
22:06       2878   Havířov (21:41)    3 nejede 24., 31.XII., c
22:10       3447   Opava východ (21:40)    2 ^
  22:12    Sp 1626     Opava východ (22:32)  2 nejede 24., 31.XII., c
22:09  22:12    R 1539   Brno hl.n. (20:03) Bohumín (22:29)  3 K , jede v X , nejede 23. – 30.XII., 23.III., 1., 8.V., 5.VII., 26.X., 16.XI., a , w , x , ± , Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
  22:16     2879     Bohumín (22:33)  3 nejede 24., 31.XII., c
  22:20     2853     Český Těšín (Czeski Cieszyn) (23:06)  2 nejede 24., 31.XII., c
22:36       2856   Český Těšín (Czeski Cieszyn) (21:49)    2 nejede 24., 31.XII., c
22:35  22:40     3364   Bohumín (22:18) Studénka (22:53)  4 nejede 24., 31.XII., c
22:45  22:47    IC 519   Praha-Holešovice (19:23) Bohumín (23:05)  3 Manažer
MANAŽER m , jede v W a X , nejede 23. – 25., 31.XII., 23.III., 5.VII., 16.XI., _
  22:54     3450     Opava východ (23:28)  2 ^
23:11       3449   Opava východ (22:40)    2 nejede 24., 31.XII., Ą¦ , c
23:16  23:18    R 663   Plzeň hl.n. (14:03) Bohumín (23:35)  3 Rožmberk
ROŽMBERK nejede 24., 31.XII., b , f , a , w , x , ± , c , Číčenice – České Budějovice cestující do Českých Budějovic od vlaku 18262/3 nedoplácejí rozdíl jízdného, Číčenice – České Budějovice,Náměšť nad Oslavou – Vyškov na Moravě jsou cestující
23:27  23:29    IC 511   Praha-Holešovice (20:23) Ostrava hl.n. (23:35)  3 SC Pendolino
SC PENDOLINO m , S , jede v X a 21.XII., 2.I., 21.III., 30.IV., 7.V., 27.VI., 24., 31.X., 14.XI., nejede 23. – 30.XII., 23.III., 1., 8.V., 5.VII., 26.X., 16.XI., a , · , G , ˛
  23:31     2805     Třinec (Trzyniec) (0:31)  2 Ostrava-Svinov-Český Těšín nejede 24./25.XII., 31.XII./1.I., Český Těšín-Třinec jede v W , c
23:39       2804   Návsí (Nawsie) (22:08)    2 nejede 24., 31.XII., c
23:47  23:49    R 420   Košice (18:22) Cheb (9:41)  4 Excelsior
EXCELSIOR b , y , f , w , x , ° , Chomutov – Klášterec nad Ohří jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
 
Poznámky
10 nejede 24., 31.XII.
11 nejede 25.XII., 1.I.
12 nejede 24.-25., 31.XII.

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Vlaky uvedené slabým písmem ve stanici NEZASTAVUJÍ pro výstup a nástup!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

© 2001 - 2020 ŽelPage - Webmaster