R 828 | |
Řazení vlaku: 843 + 2xBtn753 + 843 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava-Svinov | 0.00 | 16.06 | 2 | ||
Opava východ | 16.26 | 16.30 | 1 | ||
Opava západ | 16.35 | 16.36 | 3 | ||
Krnov-Cvilín | 16.56 | 16.57 | |||
Krnov | 17.01 | 17.09 | 3 | ||
Bruntál | 17.35 | 17.37 | 3 | ||
Valšov | 17.45 | 17.46 | 3 | ||
Lomnice u Rýmařova | 17.53 | 17.54 | |||
Dětřichov nad Bystřicí | 18.00 | 18.04 | 2 | ||
Moravský Beroun | 18.12 | 18.13 | 2 | ||
Domašov nad Bystřicí | 18.20 | 18.20 | 3 | ||
Hlubočky-Mariánské Údolí | 18.40 | 18.41 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 18.52 | 0.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci