Sp 1616 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 0.00 | 12.03 | 3 | ||
Albrechtice u Českého Těšína | 12.14 | 12.15 | 1 | ||
Horní Suchá | 12.18 | 12.18 | |||
Havířov-Suchá | 12.20 | 12.20 | |||
Havířov | 12.24 | 12.25 | 2 | ||
Ostrava-Kunčice | 12.35 | 12.36 | 2 | ||
Ostrava střed | 12.42 | 12.43 | 2/3 | ||
Ostrava-Stodolní | 12.44 | 12.45 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 12.49 | 12.51 | frýdlantské II/2 | ||
Ostrava-Svinov | 12.59 | 13.05 | 2 | ||
Háj ve Slezsku | 13.15 | 13.16 | 3 | ||
Opava východ | 13.26 | 0.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci