Os 3433 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Opava východ | 0.00 | 22.31 | 1 | ||
Opava-Komárov | 22.35 | 22.35 | 1/3 | ||
Štítina | 22.39 | 22.40 | 2 | ||
Mokré Lazce | 22.42 | 22.42 | |||
Lhota u Opavy | 22.44 | 22.44 | |||
Háj ve Slezsku | 22.47 | 22.48 | 3 | ||
Jilešovice | 22.51 | 22.51 | |||
Děhylov | 22.54 | 22.58 | 1 | ||
Ostrava-Třebovice | 23.02 | 23.03 | 1 | ||
Ostrava-Svinov | 23.06 | 23.26 | 2 | ||
Ostrava-Vítkovice | 23.32 | 23.33 | 2 | ||
Ostrava-Kunčice | 23.37 | 23.38 | 2 | ||
Ostrava-Bartovice | 23.43 | 23.43 | 1 | ||
Šenov | 23.46 | 23.46 | |||
Havířov | 23.50 | 23.51 | 1 | ||
Havířov-Suchá | 23.55 | 23.55 | |||
Horní Suchá | 23.57 | 23.57 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 0.00 | 0.01 | 1 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 0.07 | 0.07 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 0.12 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci