Os 2839 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava-Svinov | 0.00 | 22.18 | 2 | ||
Ostrava-Vítkovice | 22.24 | 22.25 | 2 | ||
Ostrava-Kunčice | 22.29 | 22.34 | 2 | ||
Ostrava-Bartovice | 22.39 | 22.39 | 1 | ||
Šenov | 22.42 | 22.42 | |||
Havířov | 22.46 | 22.47 | 1 | ||
Havířov-Suchá | 22.51 | 22.51 | |||
Horní Suchá | 22.53 | 22.53 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 22.56 | 22.57 | 1 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 23.03 | 23.03 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 23.08 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci