Os 2933 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Studénka | 0.00 | 12.03 | 2 | ||
Jistebník | 12.09 | 12.10 | 1 | ||
Polanka nad Odrou | 12.14 | 12.14 | |||
Ostrava-Svinov | 12.18 | 12.20 | 3 | ||
Ostrava-Mariánské Hory | 12.24 | 12.24 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 12.28 | 12.36 | |||
Bohumín | 12.44 | 12.46 | 2 | ||
Dolní Lutyně | 12.49 | 12.49 | |||
Dětmarovice | 12.52 | 12.53 | 2 | ||
Karviná hlavní nádraží | 12.59 | 13.00 | 3 | ||
Karviná-Darkov | 13.03 | 13.03 | |||
Louky nad Olší | 13.11 | 13.11 | 4 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 13.14 | 13.14 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 13.19 | 13.20 | 3 | ||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 13.24 | 13.24 | |||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 13.26 | 13.27 | |||
Třinec (Trzyniec) | 13.30 | 13.31 | 3 | ||
Vendryně (Wędrynia) | 13.35 | 13.35 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 13.38 | 13.39 | 2 | ||
Hrádek (Gródek) | 13.42 | 13.43 | |||
Návsí (Nawsie) | 13.47 | 13.48 | 1 | ||
Bocanovice (Boconowice) | 13.54 | 13.54 | |||
Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) | 14.03 | 0.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci