R 880 | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 + Bftn791 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava-Svinov | 0.00 | 6.06 | 2 | ||
Opava východ | 6.26 | 6.30 | 1 | ||
Opava západ | 6.35 | 6.36 | 3 | ||
Krnov-Cvilín | 6.56 | 6.57 | |||
Krnov | 7.01 | 7.05 | 5 | ||
Město Albrechtice | 7.16 | 7.17 | 3 | ||
Třemešná ve Slezsku | 7.21 | 7.22 | 2 | ||
Jindřichov ve Slezsku | 7.29 | 7.30 | 2 | ||
Głuchołazy | 7.47 | 7.51 | |||
Mikulovice | 8.05 | 8.06 | 3 | ||
Písečná | 8.14 | 8.15 | 2 | ||
Česká Ves bazén | 8.20 | 8.20 | |||
Jeseník | 8.28 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci