IC 530 „Hutník“ | |
Řazení vlaku: 151 + 7xBee272 + 3xBee240 + WRm813 + Apee141 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Třinec (Trzyniec) | 0.00 | 5.01 | 2 | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 5.11 | 5.12 | 2 | ||
Havířov | 5.30 | 5.31 | 2 | ||
Ostrava-Kunčice | 5.42 | 5.43 | 2 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 5.52 | 5.55 | frýdlantské II/2 | ||
Ostrava-Svinov | 6.02 | 6.04 | 4 | ||
Studénka | 6.14 | 6.15 | 1 | ||
Suchdol nad Odrou | 6.22 | 6.23 | 3 | ||
Hranice na Moravě | 6.35 | 6.36 | 3/1 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 7.05 | 7.08 | |||
Zábřeh na Moravě | 7.32 | 7.33 | 2 | ||
Česká Třebová | 7.55 | 7.56 | 1 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 8.36 | 8.38 | 3 | ||
Kolín | 9.02 | 9.04 | 3 | ||
Praha-Vršovice | 9.49 | 9.50 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 9.54 | 0.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci