R 733 „Radegast“ | |
Řazení vlaku: 362 + Aee61/Aee + BDbmsee448 + 2xBeer273 + 3xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 0.00 | 7.02 | III | ||
Vyškov na Moravě | 7.42 | 7.43 | 3 | ||
Kojetín | 8.07 | 8.08 | 3 | ||
Přerov | 8.24 | 8.27 | 2 | ||
Hranice na Moravě | 8.44 | 8.45 | 3/2 | ||
Suchdol nad Odrou | 8.57 | 8.58 | 2 | ||
Studénka | 9.06 | 9.07 | 2 | ||
Ostrava-Svinov | 9.17 | 9.20 | 3 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 9.27 | 9.29 | |||
Bohumín | 9.37 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci