Os 2804 | |
Řazení vlaku: EN 57 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Návsí (Nawsie) | 0.00 | 22.08 | 1 | ||
Hrádek (Gródek) | 22.12 | 22.12 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 22.16 | 22.17 | 1/1 | ||
Vendryně (Wędrynia) | 22.19 | 22.20 | |||
Třinec (Trzyniec) | 22.24 | 22.25 | 2 | ||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 22.27 | 22.28 | |||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 22.31 | 22.31 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 22.35 | 22.36 | 2 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 22.40 | 22.41 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 22.47 | 22.48 | 1 | ||
Horní Suchá | 22.51 | 22.51 | |||
Havířov-Suchá | 22.53 | 22.53 | |||
Havířov | 22.57 | 22.58 | 2 | ||
Šenov | 23.02 | 23.02 | |||
Ostrava-Bartovice | 23.05 | 23.06 | 2 | ||
Ostrava-Kunčice | 23.11 | 23.16 | 2 | ||
Ostrava-Vítkovice | 23.20 | 23.28 | 2 | ||
Ostrava-Svinov | 23.34 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci