Os 3315 | |
Řazení vlaku: 163 + Bt278 + Bt283 + 2xBdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 0.00 | 16.03 | 2 | ||
Prosenice | 16.08 | 16.09 | 2 | ||
Osek nad Bečvou | 16.11 | 16.11 | |||
Lipník nad Bečvou | 16.15 | 16.16 | 2 | ||
Drahotuše | 16.22 | 16.22 | 2 | ||
Hranice na Moravě | 16.26 | 16.29 | 3/2 | ||
Bělotín | 16.33 | 16.33 | |||
Polom | 16.37 | 16.38 | 1/1 | ||
Jeseník nad Odrou | 16.43 | 16.43 | |||
Suchdol nad Odrou | 16.47 | 16.48 | 2 | ||
Hladké Životice | 16.52 | 16.52 | |||
Studénka | 16.57 | 16.58 | 2 | ||
Jistebník | 17.03 | 17.04 | 1 | ||
Polanka nad Odrou | 17.07 | 17.07 | |||
Ostrava-Svinov | 17.11 | 17.13 | 3 | ||
Ostrava-Mariánské Hory | 17.17 | 17.17 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 17.20 | 17.22 | |||
Bohumín | 17.30 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci