Os 2911 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Studénka | 0.00 | 18.03 | 2 | ||
Jistebník | 18.09 | 18.10 | 1 | ||
Polanka nad Odrou | 18.14 | 18.14 | |||
Ostrava-Svinov | 18.18 | 18.20 | 3 | ||
Ostrava-Mariánské Hory | 18.24 | 18.24 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 18.28 | 18.30 | |||
Bohumín | 18.38 | 18.45 | 2 | ||
Dolní Lutyně | 18.49 | 18.49 | |||
Dětmarovice | 18.52 | 18.53 | 2 | ||
Karviná hlavní nádraží | 18.59 | 19.00 | 3 | ||
Karviná-Darkov | 19.03 | 19.03 | |||
Louky nad Olší | 19.10 | 19.11 | 4 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 19.13 | 19.14 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 19.19 | 19.25 | 3 | ||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 19.29 | 19.29 | |||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 19.31 | 19.32 | |||
Třinec (Trzyniec) | 19.35 | 19.36 | 3 | ||
Vendryně (Wędrynia) | 19.40 | 19.40 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 19.43 | 19.44 | 2 | ||
Hrádek (Gródek) | 19.47 | 19.48 | |||
Návsí (Nawsie) | 19.52 | 19.53 | 3 | ||
Bocanovice (Boconowice) | 19.59 | 19.59 | |||
Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) | 20.08 | 20.09 | 3 | ||
Mosty u Jablunkova zastávka (Mosty koło Jabłonkowa | 20.13 | 20.13 | |||
Svrčinovec zastávka | 20.17 | 20.18 | |||
Čadca | 20.23 | 0.00 | 3. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci