EC 115 „Praha“ | |
Řazení vlaku: 151 + Ampz146 + WRm813 + Bmz245 + Bpee239 + 2xBpee242 + 2xBpee247 + 3xBee246 + Apee144 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 0.00 | 10.09 | 4 | ||
Kolín | 10.57 | 10.59 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 11.21 | 11.24 | 4 | ||
Česká Třebová | 12.00 | 12.02 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě | 12.25 | 12.26 | 3 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 12.51 | 12.54 | |||
Hranice na Moravě | 13.23 | 13.24 | 3/2 | ||
Ostrava-Svinov | 13.49 | 13.53 | 3 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 14.00 | 14.02 | |||
Bohumín | 14.10 | 14.29 | 2 | ||
Zebrzydowice | 14.49 | 14.50 | |||
Katowice | 15.57 | 16.00 | |||
Sosnowiec Główny | 16.10 | 16.11 | |||
Warszawa Centralna | 18.45 | 18.50 | |||
Warszawa Wschodnia | 18.57 | 0.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci