R 443 „Šírava“ | |
Řazení vlaku: 151 + 6xB249 + BDbmsee448 + A151 + Bc833 + 3xWLAB822 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 0.00 | 20.40 | 5 | ||
Praha-Vršovice | 20.44 | 20.45 | 3 | ||
Kolín | 21.31 | 21.33 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 21.56 | 21.58 | 4 | ||
Choceň | 22.17 | 22.19 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí | 22.32 | 22.33 | pražské/3 | ||
Česká Třebová | 22.42 | 22.43 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 23.29 | 23.32 | |||
Hranice na Moravě | 0.01 | 0.02 | 3/2 | ||
Suchdol nad Odrou | 0.16 | 0.17 | 2 | ||
Studénka | 0.25 | 0.26 | 2 | ||
Ostrava-Svinov | 0.37 | 0.39 | 3 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 0.46 | 0.48 | |||
Bohumín | 0.57 | 1.20 | 2 | ||
Karviná hlavní nádraží | 1.31 | 1.32 | 3 | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 1.49 | 1.50 | 3 | ||
Třinec (Trzyniec) | 1.59 | 2.00 | 3 | ||
Čadca | 2.46 | 2.49 | 3. | ||
Žilina | 3.19 | 3.55 | 2. | ||
Vrútky | 4.12 | 4.14 | |||
Kraľovany | 4.27 | 4.29 | |||
Ružomberok | 4.44 | 4.46 | |||
Liptovský Mikuláš | 5.03 | 5.05 | |||
Štrba | 5.32 | 5.34 | |||
Poprad-Tatry | 5.47 | 5.51 | 1. | ||
Spišská Nová Ves | 6.09 | 6.11 | |||
Margecany | 6.36 | 6.38 | |||
Kysak | 6.53 | 6.55 | |||
Košice | 7.07 | 7.32 | |||
Trebišov | 8.15 | 8.17 | nástupište | ||
Bánovce nad Ondavou | 8.28 | 8.39 | |||
Michalovce | 8.49 | 8.51 | |||
Strážske | 9.06 | 9.07 | |||
Humenné | 9.19 | 0.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci