Ostrava-Svinov
Odjezdová tabule Správy železnic on-line
Jízdní řád 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
Příj. | Odj. | Linka | Vlak | Z => Do | Nást./Kol. | Poznámky | |
0:11 | 3451 | Opava východ (23:42) | 2 | nejede 24./25.XII., 31.XII./1.I., ^ | |||
0:15 | 0:17 | R 423 | Praha hl.n. (20:06) | Košice (6:50) | 3 | Cassovia CASSOVIA U Bohumín – Košice ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. třídy, b , y , f , d , ~ Praha hl.n. – Bohumín, _ Praha hl.n. – Bohumín, w , x Praha hl.n. – Bohumín, ± Praha hl.n. – Bohumín |
|
0:30 | 3440 | Opava východ (0:58) | 2 | nejede 25.XII., 1.I., ^ | |||
0:33 | 2861 | Havířov (0:57) | 2 | nejede 25.XII., 1.I., c | |||
0:53 | 0:55 | R 208 | Praha hl.n. (0:00) | Praha hl.n. (5:03) | 4 | Vltava VLTAVA S , b , f |
|
1:24 | 1:26 | R 201 | Praha hl.n. (21:24) | Praha hl.n. (0:00) | 3 | Silesia SILESIA b , y , f , w , ^ Bohumín – Kraków Gł. osobowy, ± Praha hl.n. – Bohumín |
|
1:47 | 1:49 | R 1421 | Praha hl.n. (21:44) | Praha hl.n. (0:00) | 3 | Vihorlat VIHORLAT jede v C /D a D /E od 26./27.VI. do 29./30.VIII. a 20./21. – 23./24.XII., 1./2., 2./3.I., 20./21., 21./22., 24./25., 25./26.III., 29./30.IV., 30.IV./1.V., 6./7., 7./8.V., 30./31.VIII., 23./24., 24./25.X., 30./31.X. – 2./3.XI., nejede 28./ |
|
2:14 | 2:16 | R 1420 | Praha-Smíchov (0:00) | Praha-Smíchov (6:31) | 4 | Vihorlat VIHORLAT jede v C /D a D /E od 26./27.VI. do 29./30.VIII. a 20./21. – 23./24.XII., 1./2., 2./3.I., 20./21., 21./22., 24./25., 25./26.III., 29./30.IV., 30.IV./1.V., 6./7., 7./8.V., 30./31.VIII., 23./24., 24./25.X., 30./31.X. – 2./3.XI., nejede 28./ |
|
2:38 | 2:40 | R 200 | Praha hl.n. (0:00) | Praha hl.n. (6:45) | 4 | Silesia SILESIA b , y , f , w , ^ |
|
2:49 | 2:51 | R 209 | Praha hl.n. (22:56) | Praha hl.n. (0:00) | 3 | Vltava VLTAVA T , b , f |
|
4:02 | 2840 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (3:13) | 2 | nejede 25.XII., 1.I., c | |||
4:06 | 3441 | Opava východ (3:33) | 2 | nejede 25.XII., 1.I., ^ | |||
4:08 | 4:10 | IC 518 | Bohumín (3:50) | Praha hl.n. (7:35) | 4 | Manažer MANAŽER Ostrava-Svinov-Praha hl.n. jede v W , E a 1., 8.V., 28.X., _ |
|
4:16 | 4:18 | R 422 | Košice (22:22) | Praha hl.n. (8:29) | 4 | Cassovia CASSOVIA U Košice – Bohumín ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. třídy, b , y , f , d , ~ Bohumín – Praha hl.n., _ Bohumín – Praha hl.n., w , x Bohumín – Praha hl.n., ± Bohumín – Praha hl.n. |
|
4:18 | 4:20 | R 421 | Cheb (18:15) | Košice (9:50) | 3 | Excelsior EXCELSIOR b , y , f , w , x , ° |
|
4:28 | 4:30 | 3300 | Bohumín (4:11) | Přerov (5:51) | 4 | jede v W , Ą¦ , _ , w | |
4:39 | 4:41 | R 662 | Bohumín (4:23) | Plzeň hl.n. (13:58) | 4 | Rožmberk ROŽMBERK Ostrava-Svinov-Brno hl.n. nejede 25.XII., 1.I., b , f , a , w , x , ± , c , Vyškov na Moravě – Náměšť nad Oslavou jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|
4:43 | 2801 | Třinec (Trzyniec) (5:40) | 2 | Ostrava-Svinov-Český Těšín nejede 25.XII., 1.I., Český Těšín-Třinec jede v W , vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu, c | |||
4:45 | 3442 | Opava východ (5:19) | 2 | nejede 25.XII., 1.I., ^ | |||
5:02 | 2800 | Třinec (Trzyniec) (4:02) | 2 | jede v W , c | |||
5:04 | 5:06 | 2950 | Karviná hl.n. (4:31) | Suchdol nad Odrou (5:29) | 4 | jede v W , nejede 27. – 31.XII., vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu, c | |
5:02 | 5:08 | 3401 | Opava východ (4:30) | Havířov (5:34) | 2 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu, c | |
5:09 | 5:11 | Sp 1600 | Bohumín (4:53) | Přerov (5:58) | 4 | jede v E a 1., 8.V., 28.X., Ą¦ , _ , w | |
5:01 | 5:13 | 3361 | Studénka (4:48) | Bohumín (5:30) | 3 | nejede 25.XII., 1.I., vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu, c | |
5:20 | 2841 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (6:06) | 2 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu, Ą¦ , ~ , c | |||
5:26 | 5:28 | IC 500 | Ostrava hl.n. (5:20) | Praha-Holešovice (8:32) | 4 | SC Pendolino SC PENDOLINO T , nejede 25.XII., 1.I., a , · , G , ˛ |
|
5:35 | 5:37 | 3302 | Bohumín (5:18) | Zábřeh na Moravě (8:14) | 4 | Ą¦ , ~ , c | |
5:30 | 5:40 | 2903 | Přerov (4:25) | Čadca (7:24) | 3 | Ostrava-Svinov-Bohumín nejede 25.XII., 1.I., vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu, c | |
5:33 | 5:43 | 3400 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (4:46) | Opava východ (6:17) | 2 | Ą¦ , c | |
5:50 | 2843 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (6:36) | 2 | jede v W , vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu, c | |||
5:54 | 5:56 | R 830 | Bohumín (5:38) | Brno hl.n. (7:57) | 4 | jede v W , E a 1., 8.V., 28.X., w , x , ± , Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
6:00 | 3443 | Krnov (4:33) | 2 | Krnov-Opava východ nejede 25.XII., 1.I., ~ , ^ | |||
6:02 | 6:04 | IC 580 | Třinec (Trzyniec) (5:05) | Praha hl.n. (9:59) | 4 | Ostravan OSTRAVAN _ |
|
6:06 | 2842 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (5:19) | 2 | jede v W , c | |||
6:08 | 3050 | 2 | K , nejede 25.XII., 23.III., Ą¦ , c Ostrava-Svinov – Zebrzydowice | ||||
6:11 | Sp 1621 | Opava východ (5:51) | 2 | ~ , ^ | |||
6:12 | R 880 | Jeseník (8:34) | 2 | K , ¦ , f , ~ , w , ^ , Ostrava-Svinov – Krnov jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
6:10 | 6:15 | 3301 | Přerov (5:05) | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (7:21) | 3 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu | |
6:20 | 2865 | Havířov (6:44) | 2 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu, c | |||
6:27 | 6:29 | IC 131 | Bohumín (6:10) | Bohumín (0:00) | 4 | Moravia MORAVIA y , f , a , · , x , ° |
|
6:39 | 6:41 | R 730 | Bohumín (6:23) | Brno hl.n. (8:57) | 4 | nejede 25.XII., 1.I., a , w , x , ± , Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
6:40 | 6:43 | 3303 | Olomouc hl.n. (5:00) | Petrovice u Karviné (7:19) | 3 | Ostrava-Svinov-Bohumín jede v W , nejede 27. – 31.XII., Bohumín-Dětmarovice jede v W , nejede 27. – 31.XII., 30.VI. – 29.VIII., vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu, ¶ Dětmarovice – Petrovice u Karviné v E a | |
6:35 | 6:44 | 2902 | Čadca (4:34) | Přerov (7:51) | 4 | ||
6:36 | 6:48 | 3402 | Havířov (6:11) | Opava východ (7:22) | 2 | c | |
6:50 | 2845 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (7:36) | 2 | jede v W , vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu, c | |||
6:55 | 2952 | Třinec (Trzyniec) (5:50) | 4 | Třinec-Bohumín jede v W , Bohumín-Ostrava-Svinov jede v W , nejede 27. – 31.XII., c | |||
7:06 | 2844 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (6:19) | 2 | c | |||
7:08 | Sp 1620 | Opava východ (7:28) | 2 | jede v W , nejede 27. – 31.XII., 30.VI. – 29.VIII., c | |||
7:10 | 7:13 | 3305 | Staré Město u Uherského Hradiště (5:06) | Bohumín (7:30) | 3 | ||
7:16 | 7:18 | R 731 | Brno hl.n. (5:03) | Bohumín (7:35) | 3 | nejede 25.XII., 1.I., a , w , x , ± , Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
7:05 | 7:20 | 3405 | Opava východ (6:33) | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (8:06) | 2 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu, Ą¦ , c | |
7:26 | 7:28 | IC 502 | Ostrava hl.n. (7:20) | Praha-Holešovice (10:32) | 4 | SC Pendolino SC PENDOLINO T , a , · , G , ˛ |
|
7:35 | 7:40 | 2904 | Čadca (5:33) | Studénka (7:53) | 4 | jede v W a E , c | |
7:36 | 7:45 | 3404 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (6:49) | Opava východ (8:25) | 2 | Ą¦ , ~ , c | |
7:50 | 2881 | Ostrava-Kunčice (8:01) | 2 | jede v E , X a 27. – 31.XII., vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu, c | |||
7:51 | 7:53 | Ex 141 | Praha hl.n. (4:06) | Petrovice u Karviné (11:32) | 3 | Beskyd BESKYD |
|
7:54 | 7:56 | R 832 | Bohumín (7:38) | Brno hl.n. (9:57) | 4 | a , w , x , ± , Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
8:02 | 2846 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (7:15) | 2 | jede v W a E , c | |||
8:02 | 3445 | Opava východ (7:30) | 2 | c | |||
8:06 | R 881 | Jeseník (5:35) | 2 | Jeseník-Krnov nejede 25.XII., 1.I., ¦ , f , ~ , w , ^ , Krnov – Ostrava-Svinov jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
8:04 | 8:06 | 3365 | Ostrava hl.n. (0:00) | Ostrava hl.n. (8:13) | 3 | K , jede v W , c Štramberk – Kopřivnice v W a E ,Kopřivnice – Ostrava hl.n. | |
8:09 | 8:12 | R 831 | Brno hl.n. (6:03) | Bohumín (8:29) | 3 | K , f , a , w , x , ± , c Brno hl.n. – Kojetín v E , kromě 29.XII., Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
8:12 | R 822 | Olomouc hl.n. (10:52) | 2 | ¦ , ~ , w , ^ , Ostrava-Svinov – Krnov,Bruntál – Domašov nad Bystřicí jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
8:15 | 8:18 | 2925 | Studénka (8:02) | Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (10:17) | 3 | Ostrava-Svinov-Bohumín jede v W a E , c | |
8:22 | Sp 1611 | Veřovice (9:36) | 2 | ~ , w , ^ | |||
8:27 | 8:29 | IC 501 | Praha-Holešovice (5:23) | Ostrava hl.n. (8:35) | 3 | SC Pendolino SC PENDOLINO m , S , a , · , G , ˛ |
|
8:37 | 8:40 | R 432 | Žilina (6:37) | Bohumín (8:57) | 3 | Kysuca KYSUCA ¦ , w , x , ± |
|
8:39 | 8:41 | R 732 | Bohumín (8:23) | Brno hl.n. (10:57) | 4 | a , w , x , ± , Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
8:35 | 8:44 | 3306 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (7:42) | Přerov (9:51) | 4 | ||
8:33 | 8:48 | 3406 | Havířov (8:08) | Opava východ (9:22) | 2 | c | |
8:50 | 2867 | Havířov (9:14) | 2 | nejede 25.XII., 1.I., vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu, c | |||
9:10 | 9:13 | 3307 | Přerov (7:58) | Bohumín (9:30) | 3 | ||
9:16 | 9:18 | R 733 | Brno hl.n. (7:03) | Bohumín (9:35) | 3 | a , w , x , ± , Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
9:05 | 9:20 | 3407 | Opava východ (8:33) | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (10:06) | 2 | Ą¦ , ~ , c | |
9:26 | 9:28 | IC 504 | Ostrava hl.n. (9:20) | Praha-Holešovice (12:32) | 4 | SC Pendolino SC PENDOLINO T , a , · , G , ˛ |
|
9:35 | 9:37 | 2922 | Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (7:55) | Studénka (9:50) | 4 | c | |
9:33 | 9:45 | 3408 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (8:46) | Opava východ (10:25) | 2 | Ą¦ , c | |
9:59 | 10:01 | IC 583 | Praha hl.n. (6:06) | Bohumín (10:19) | 3 | Jan Perner JAN PERNER _ |
|
10:06 | 2860 | Havířov (9:41) | 2 | nejede 25.XII., 1.I., c | |||
10:06 | R 819 | Olomouc hl.n. (7:09) | 2 | ¦ , ~ , w , ^ , c Olomouc hl.n. – Opava východ 5.IV. – 28.IX., Domašov nad Bystřicí – Bruntál,Krnov – Ostrava-Svinov jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
10:08 | 10:10 | EC 108 | Praha hl.n. (0:00) | Praha hl.n. (14:00) | 4 | Comenius COMENIUS f , _ |
|
10:11 | Sp 1610 | Frýdek-Místek (9:45) | 2 | ~ , w , ^ | |||
10:12 | R 882 | Jeseník (12:34) | 2 | K , ¦ , f , ~ , w , ^ , Ostrava-Svinov – Krnov jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
10:09 | 10:12 | R 833 | Brno hl.n. (8:03) | Bohumín (10:29) | 3 | K , a , w , x , ± , Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
10:15 | 10:18 | 2929 | Studénka (10:02) | Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (12:04) | 3 | Ostrava-Svinov-Bohumín nejede 25.XII., 1.I., c | |
10:02 | 10:20 | 3409 | Opava východ (9:30) | Havířov (10:44) | 2 | c | |
10:39 | 10:41 | R 734 | Bohumín (10:23) | Brno hl.n. (12:57) | 4 | a , w , x , ± , Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
10:35 | 10:44 | 3308 | Bohumín (10:18) | Přerov (11:51) | 4 | ||
10:36 | 10:48 | 3410 | Havířov (10:11) | Opava východ (11:22) | 2 | c | |
11:10 | 11:13 | 3309 | Zábřeh na Moravě (8:45) | Bohumín (11:30) | 3 | Ą¦ , ~ , c | |
11:16 | 11:18 | R 735 | Brno hl.n. (9:03) | Bohumín (11:35) | 3 | a , w , x , ± , Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
11:05 | 11:20 | 3411 | Opava východ (10:33) | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (12:06) | 2 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu, Ą¦ , c | |
11:35 | 2926 | Návsí (Nawsie) (10:08) | 4 | Bohumín-Ostrava-Svinov jede v W , c | |||
11:40 | 3360 | Štramberk (12:32) | 4 | Ostrava-Svinov-Studénka jede v W , Studénka-Štramberk jede v W a X , nejede 23. – 25., 31.XII., 23.III., 5.VII., 16.XI., c | |||
11:43 | 2869 | Havířov (12:14) | 2 | jede v W , vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu, c | |||
11:36 | 11:45 | 3412 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (10:49) | Opava východ (12:25) | 2 | Ą¦ , ~ , c | |
11:50 | Sp 1604 | Bohumín (11:34) | 4 | Ą¦ , _ , w | |||
11:51 | 11:53 | EC 143 | Praha hl.n. (8:06) | Žilina (14:13) | 3 | Odra ODRA _ Praha hl.n. – Bohumín |
|
11:54 | 11:56 | R 836 | Bohumín (11:38) | Brno hl.n. (13:57) | 4 | jede v W , a , w , x , ± , Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
12:06 | R 883 | Jeseník (9:35) | 2 | ¦ , ~ , w , ^ , Krnov – Ostrava-Svinov jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
11:52 | 12:10 | EC 144 | Zvolen osobná stanica (7:40) | Praha hl.n. (16:00) | 4 | Detvan DETVAN f , ~ , _ Ostrava-Svinov – Praha hl.n., x , ° |
|
12:12 | R 824 | Olomouc hl.n. (14:52) | 2 | ¦ , ~ , w , ^ , Ostrava-Svinov – Krnov,Bruntál – Domašov nad Bystřicí jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
12:15 | 12:18 | 2933 | Studénka (12:02) | Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (14:04) | 3 | c | |
12:02 | 12:20 | 3413 | Opava východ (11:30) | Havířov (12:44) | 2 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu, c | |
12:27 | 12:29 | IC 503 | Praha-Holešovice (9:23) | Ostrava hl.n. (12:35) | 3 | SC Pendolino SC PENDOLINO m , S , a , · , G , ˛ |
|
12:39 | 12:41 | R 736 | Bohumín (12:23) | Brno hl.n. (14:57) | 4 | a , w , x , ± , Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
12:35 | 12:44 | 3310 | Bohumín (12:18) | Přerov (13:51) | 4 | ||
12:36 | 12:48 | 3414 | Havířov (12:11) | Opava východ (13:22) | 2 | c | |
12:50 | 2871 | Havířov (13:15) | 2 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu, c | |||
13:06 | 2862 | Havířov (12:41) | 2 | jede v W , c | |||
13:10 | 13:13 | 3311 | Přerov (11:58) | Bohumín (13:30) | 3 | K | |
13:16 | 13:18 | R 737 | Brno hl.n. (11:03) | Bohumín (13:35) | 3 | a , w , x , ± , Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
13:05 | 13:20 | 3415 | Opava východ (12:33) | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (14:08) | 2 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu, Ą¦ , ~ , c | |
13:26 | 13:28 | IC 506 | Ostrava hl.n. (13:20) | Praha-Holešovice (16:32) | 4 | SC Pendolino SC PENDOLINO T , a , · , G , ˛ |
|
13:35 | 13:40 | 2930 | Návsí (Nawsie) (12:08) | Suchdol nad Odrou (14:03) | 4 | jede v W , c | |
13:36 | 13:45 | 3416 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (12:48) | Opava východ (14:25) | 2 | Ą¦ , c | |
13:50 | 2847 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (14:36) | 2 | jede v W , vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu, c | |||
13:51 | 13:55 | EC 107 | Praha hl.n. (10:06) | Praha hl.n. (0:00) | 3 | Praha PRAHA f , ~ Praha hl.n. – Ostrava-Svinov, _ , x Praha hl.n. – Ostrava-Svinov, ° Praha hl.n. – Ostrava-Svinov |
|
13:54 | 13:56 | R 838 | Bohumín (13:38) | Brno hl.n. (15:57) | 4 | a , w , x , ± , Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
14:03 | 2864 | Havířov (13:38) | 2 | c | |||
14:04 | EC 145 | Zvolen osobná stanica (18:12) | 4 | Detvan DETVAN f , ~ , x , ° |
|||
14:06 | R 821 | Olomouc hl.n. (11:09) | 2 | ¦ , ~ , w , ^ , Domašov nad Bystřicí – Bruntál,Krnov – Ostrava-Svinov jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
14:08 | 14:10 | EC 106 | Praha hl.n. (0:00) | Praha hl.n. (18:00) | 4 | Praha PRAHA _ |
|
14:12 | R 884 | Jeseník (16:35) | 2 | K , ¦ , f , ~ , w , ^ , Ostrava-Svinov – Krnov jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
14:09 | 14:12 | R 837 | Brno hl.n. (12:03) | Bohumín (14:29) | 3 | K , jede v W , a , w , x , ± , Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
14:18 | 2907 | Čadca (16:23) | 3 | c | |||
14:02 | 14:20 | 3417 | Opava východ (13:30) | Havířov (14:44) | 2 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu, c | |
14:39 | 14:41 | R 738 | Bohumín (14:23) | Brno hl.n. (16:57) | 4 | a , w , x , ± , Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
14:41 | 14:43 | 3367 | Suchdol nad Odrou (14:17) | Bohumín (15:00) | 3 | jede v W , vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu, c | |
14:35 | 14:44 | 3312 | Bohumín (14:18) | Přerov (15:51) | 4 | c | |
14:45 | 14:47 | IC 517 | Praha-Holešovice (11:23) | Bohumín (15:05) | 3 | Leoš Janáček LEOŠ JANÁČEK m , _ |
|
14:36 | 14:49 | 3418 | Havířov (14:11) | Opava východ (15:22) | 2 | c | |
14:50 | 2849 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (15:36) | 2 | jede v W , vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu, c | |||
15:06 | 2848 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (14:19) | 2 | jede v W , c | |||
15:08 | 15:10 | IC 516 | Bohumín (14:50) | Praha-Holešovice (18:32) | 4 | Leoš Janáček LEOŠ JANÁČEK _ |
|
15:10 | 15:13 | 3313 | Přerov (13:57) | Bohumín (15:30) | 3 | ||
15:16 | 15:18 | R 739 | Brno hl.n. (13:03) | Bohumín (15:35) | 3 | f , a , w , x , ± , c Brno hl.n. – Kojetín v D a 30.IV., 7.V., kromě 28.XII., 2., 9.V., Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
15:05 | 15:20 | 3419 | Opava východ (14:33) | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (16:08) | 2 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu, Ą¦ , c | |
15:35 | 15:37 | 3314 | Návsí (Nawsie) (14:06) | Přerov (16:51) | 4 | c | |
15:33 | 15:45 | 3420 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (14:46) | Opava východ (16:25) | 2 | Ą¦ , ~ , c | |
15:50 | 2851 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (16:36) | 2 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu, c | |||
15:51 | 15:53 | EC 147 | Praha hl.n. (12:06) | Žilina (18:13) | 3 | Olše OLŠE _ Praha hl.n. – Bohumín |
|
15:54 | 15:56 | R 840 | Bohumín (15:38) | Brno hl.n. (17:57) | 4 | a , w , x , ± , Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
15:56 | 15:59 | R 1503 | Praha hl.n. (11:45) | Bohumín (16:19) | 3 | jede v D a 30.IV., 7.V., nejede 28.XII., 2., 9.V., w | |
16:06 | 2850 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (15:19) | 2 | jede v W a X , nejede 5.VII., c | |||
16:06 | R 885 | Jeseník (13:35) | 2 | ¦ , f , ~ , w , ^ , Krnov – Ostrava-Svinov jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
16:08 | 16:10 | EC 142 | Žilina (13:42) | Praha hl.n. (19:59) | 4 | Odra ODRA _ Bohumín – Praha hl.n. |
|
16:09 | 16:12 | R 839 | Brno hl.n. (14:03) | Bohumín (16:29) | 3 | K , a , w , x , ± , Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
16:12 | R 828 | Olomouc hl.n. (18:52) | 2 | ¦ , ~ , w , ^ , Ostrava-Svinov – Krnov,Bruntál – Domašov nad Bystřicí jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
16:15 | 16:18 | 2909 | Hranice na Moravě (15:30) | Čadca (18:23) | 3 | Mosty u Jablunkova-Čadca nejede 24., 31.XII., c | |
16:02 | 16:20 | 3421 | Opava východ (15:30) | Havířov (16:44) | 2 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu, c | |
16:27 | 16:29 | IC 505 | Praha-Holešovice (13:23) | Ostrava hl.n. (16:35) | 3 | SC Pendolino SC PENDOLINO m , S , a , · , G , ˛ |
|
16:28 | 16:30 | R 1502 | Bohumín (16:10) | Praha-Smíchov (20:55) | 4 | jede v X , nejede 23. – 30.XII., 23.III., 1., 8.V., 5.VII., 26.X., 16.XI., w | |
16:39 | 16:41 | R 740 | Bohumín (16:23) | Brno hl.n. (18:57) | 4 | a , w , x , ± , Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
16:35 | 16:44 | 3316 | Bohumín (16:18) | Přerov (17:51) | 4 | ||
16:36 | 16:48 | 3422 | Havířov (16:11) | Opava východ (17:22) | 2 | c | |
16:50 | 2873 | Havířov (17:16) | 2 | jede v W , nejede 31.XII., vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu, c | |||
17:06 | 2852 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (16:19) | 2 | jede v W , c | |||
17:08 | Sp 1622 | Opava východ (17:28) | 2 | jede v X , nejede 23. – 30.XII., 23.III., 1., 8.V., 5.VII., 26.X., 16.XI., Ą¦ , a , w , x , ^ | |||
17:10 | 17:13 | 3315 | Přerov (15:58) | Bohumín (17:30) | 3 | ||
17:05 | 17:14 | 3423 | Opava východ (16:33) | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (18:15) | 2 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu, Ą¦ , ~ , c | |
17:16 | 17:18 | R 741 | Brno hl.n. (15:03) | Bohumín (17:35) | 3 | f , a , w , x , ± , c Brno hl.n. – Kojetín v W a X , kromě 23. – 25., 31.XII., 23.III., 5.VII., 16.XI., Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
17:18 | 17:20 | R 433 | Bohumín (17:02) | Žilina (19:32) | 4 | Kysuca KYSUCA ¦ , w , x , ± |
|
17:26 | 17:28 | IC 508 | Ostrava hl.n. (17:20) | Praha-Holešovice (20:32) | 4 | SC Pendolino SC PENDOLINO T , a , · , G , ˛ |
|
17:35 | 17:37 | 3362 | Bohumín (17:18) | Studénka (17:50) | 4 | nejede 24., 31.XII., c | |
17:33 | 17:45 | 3424 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (16:46) | Opava východ (18:25) | 2 | Ą¦ , c | |
17:50 | 2875 | Havířov (18:14) | 2 | jede v W a X , nejede 23. – 25., 31.XII., 23.III., 5.VII., 16.XI., vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu, c | |||
17:51 | 17:53 | EC 109 | Praha hl.n. (14:06) | Praha hl.n. (0:00) | 3 | Comenius COMENIUS f , _ |
|
17:54 | 17:56 | R 842 | Bohumín (17:38) | Brno hl.n. (19:57) | 4 | a , w , x , ± , Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
18:02 | 18:04 | IC 582 | Bohumín (17:45) | Praha hl.n. (21:59) | 4 | Jan Perner JAN PERNER _ |
|
18:06 | R 825 | Olomouc hl.n. (15:09) | 2 | U v W , E a 23. – 30.XII., 23.III., 1., 8.V., 26.X., 16.XI. ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. třídy, ~ v W , E a 23. – 30.XII., 23.III., 1., 8.V., 26.X., 16.XI., w , x v X , kromě 23. – 30.XII., 23.III., 1., 8.V., 5.VII., 26.X., 16.XI., ^ , | |||
18:06 | 2866 | Havířov (17:41) | 2 | jede v W , nejede 31.XII., c | |||
18:12 | R 886 | Jeseník (20:38) | 2 | K , Krnov-Jeseník nejede 24., 31.XII., ¦ , f , ~ , w , ^ , Ostrava-Svinov – Krnov jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
18:09 | 18:12 | R 841 | Brno hl.n. (16:03) | Bohumín (18:29) | 3 | a , w , x , ± , Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
18:00 | 18:20 | 3425 | Opava východ (17:29) | Havířov (18:44) | 2 | nejede 24., 31.XII., vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu, c | |
18:27 | 18:29 | IC 507 | Praha-Holešovice (15:23) | Ostrava hl.n. (18:35) | 3 | SC Pendolino SC PENDOLINO m , S , a , · , G , ˛ |
|
18:39 | 18:41 | R 742 | Bohumín (18:23) | Brno hl.n. (20:57) | 4 | a , w , x , ± , Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
18:35 | 18:44 | 3318 | Bohumín (18:18) | Přerov (19:51) | 4 | ||
18:36 | 18:48 | 3426 | Havířov (18:11) | Opava východ (19:22) | 2 | c | |
18:50 | 2877 | Havířov (19:16) | 2 | jede v W , nejede 31.XII., vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu, c | |||
19:06 | 2868 | Havířov (18:41) | 2 | jede v W a X , nejede 23. – 25., 31.XII., 23.III., 5.VII., 16.XI., c | |||
19:10 | 19:13 | 3317 | Přerov (17:58) | Bohumín (19:30) | 3 | ||
19:16 | 19:18 | R 743 | Brno hl.n. (17:03) | Bohumín (19:35) | 3 | a , w , x , ± , Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
19:05 | 19:20 | 3427 | Opava východ (18:33) | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (20:06) | 2 | Ą¦ , c | |
19:26 | 19:28 | IC 510 | Ostrava hl.n. (19:20) | Praha-Holešovice (22:32) | 4 | SC Pendolino SC PENDOLINO T , jede v X a 21.XII., 2.I., 21.III., 30.IV., 7.V., 27.VI., 24., 31.X., 14.XI., nejede 23. – 30.XII., 23.III., 1., 8.V., 5.VII., 26.X., 16.XI., a , · , G , ˛ |
|
19:35 | 2938 | Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (17:55) | 4 | Bohumín-Ostrava-Svinov nejede 24., 31.XII., c | |||
19:36 | 19:45 | 3428 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (18:49) | Opava východ (20:25) | 2 | Ą¦ , ~ , c | |
19:54 | 19:56 | R 1538 | Bohumín (19:38) | Brno hl.n. (21:55) | 4 | jede v X , nejede 23. – 30.XII., 23.III., 1., 8.V., 5.VII., 26.X., 16.XI., w , x , ± , Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
20:06 | R 887 | Jeseník (17:35) | 2 | ¦ , f , ~ , w , ^ , Krnov – Ostrava-Svinov jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
20:06 | 2870 | Havířov (19:41) | 2 | jede v W , nejede 31.XII., c | |||
20:08 | 20:10 | Ex 140 | Petrovice u Karviné (12:10) | Praha hl.n. (23:59) | 4 | Beskyd BESKYD |
|
20:12 | Sp 1624 | Opava východ (20:32) | 2 | ~ , ^ | |||
20:09 | 20:12 | R 843 | Brno hl.n. (18:03) | Bohumín (20:29) | 3 | K , jede v W a X , nejede 23. – 25., 31.XII., 23.III., 5.VII., 16.XI., w , x , ± , Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
20:15 | 20:18 | 2945 | Studénka (20:02) | Návsí (Nawsie) (21:49) | 3 | Ostrava-Svinov-Bohumín nejede 24., 31.XII., Třinec-Jablunkov-Návsí nejede 24., 31.XII., c | |
20:02 | 20:20 | 3429 | Opava východ (19:30) | Havířov (20:44) | 2 | nejede 24., 31.XII., c | |
20:27 | 20:29 | IC 509 | Praha-Holešovice (17:23) | Ostrava hl.n. (20:35) | 3 | SC Pendolino SC PENDOLINO m , S , nejede 24., 31.XII., a , · , G , ˛ |
|
20:34 | 2872 | Havířov (20:09) | 4 | nejede 24., 31.XII., c | |||
20:36 | 20:38 | Sp 1601 | Přerov (19:40) | Bohumín (20:55) | 3 | jede v X , nejede 23. – 25.XII., 23.III., 5.VII., 16.XI., Ą¦ , _ , w | |
20:39 | 20:41 | R 744 | Bohumín (20:23) | Brno hl.n. (22:55) | 4 | nejede 24., 31.XII., a , w , x , ± , Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
20:35 | 20:44 | 3320 | Bohumín (20:18) | Přerov (21:51) | 4 | nejede 24., 31.XII., c | |
20:48 | 3446 | Opava východ (21:22) | 2 | ~ , ^ | |||
21:10 | 21:13 | 3319 | Přerov (19:58) | Bohumín (21:30) | 3 | nejede 24., 31.XII., Ą¦ v W , kromě 31.XII. vozy 1. a 2. třídy, _ v W , kromě 31.XII., w v W , kromě 31.XII., c v E a X , kromě 24.XII. | |
21:16 | 21:18 | R 745 | Brno hl.n. (19:03) | Bohumín (21:35) | 3 | nejede 24., 31.XII., a , w , x , ± , Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
21:05 | 21:20 | 3431 | Opava východ (20:33) | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (22:06) | 2 | Ą¦ , ~ , c | |
21:31 | 21:33 | IC 130 | Bohumín (0:00) | Bohumín (21:50) | 3 | Moravia MORAVIA y , f , a , · , x , ° |
|
21:35 | 2940 | Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (19:55) | 4 | Bohumín-Ostrava-Svinov nejede 24., 31.XII., c | |||
21:36 | 21:53 | 3430 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (20:49) | Opava východ (22:27) | 2 | nejede 24., 31.XII., Ą¦ , c | |
21:59 | 22:01 | IC 581 | Praha hl.n. (18:06) | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (22:50) | 3 | Ostravan OSTRAVAN Bohumín-Český Těšín nejede 24., 31.XII., _ |
|
22:06 | 2878 | Havířov (21:41) | 3 | nejede 24., 31.XII., c | |||
22:10 | 3447 | Opava východ (21:40) | 2 | ^ | |||
22:12 | Sp 1626 | Opava východ (22:32) | 2 | nejede 24., 31.XII., c | |||
22:09 | 22:12 | R 1539 | Brno hl.n. (20:03) | Bohumín (22:29) | 3 | K , jede v X , nejede 23. – 30.XII., 23.III., 1., 8.V., 5.VII., 26.X., 16.XI., a , w , x , ± , Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
22:16 | 2879 | Bohumín (22:33) | 3 | nejede 24., 31.XII., c | |||
22:20 | 2853 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (23:06) | 2 | nejede 24., 31.XII., c | |||
22:36 | 2856 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (21:49) | 2 | nejede 24., 31.XII., c | |||
22:35 | 22:40 | 3364 | Bohumín (22:18) | Studénka (22:53) | 4 | nejede 24., 31.XII., c | |
22:45 | 22:47 | IC 519 | Praha-Holešovice (19:23) | Bohumín (23:05) | 3 | Manažer MANAŽER m , jede v W a X , nejede 23. – 25., 31.XII., 23.III., 5.VII., 16.XI., _ |
|
22:54 | 3450 | Opava východ (23:28) | 2 | ^ | |||
23:11 | 3449 | Opava východ (22:40) | 2 | nejede 24., 31.XII., Ą¦ , c | |||
23:16 | 23:18 | R 663 | Plzeň hl.n. (14:03) | Bohumín (23:35) | 3 | Rožmberk ROŽMBERK nejede 24., 31.XII., b , f , a , w , x , ± , c , Číčenice – České Budějovice cestující do Českých Budějovic od vlaku 18262/3 nedoplácejí rozdíl jízdného, Číčenice – České Budějovice,Náměšť nad Oslavou – Vyškov na Moravě jsou cestující |
|
23:27 | 23:29 | IC 511 | Praha-Holešovice (20:23) | Ostrava hl.n. (23:35) | 3 | SC Pendolino SC PENDOLINO m , S , jede v X a 21.XII., 2.I., 21.III., 30.IV., 7.V., 27.VI., 24., 31.X., 14.XI., nejede 23. – 30.XII., 23.III., 1., 8.V., 5.VII., 26.X., 16.XI., a , · , G , ˛ |
|
23:31 | 2805 | Třinec (Trzyniec) (0:31) | 2 | Ostrava-Svinov-Český Těšín nejede 24./25.XII., 31.XII./1.I., Český Těšín-Třinec jede v W , c | |||
23:39 | 2804 | Návsí (Nawsie) (22:08) | 2 | nejede 24., 31.XII., c | |||
23:47 | 23:49 | R 420 | Košice (18:22) | Cheb (9:41) | 4 | Excelsior EXCELSIOR b , y , f , w , x , ° , Chomutov – Klášterec nad Ohří jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|
Poznámky | |||||||
10 nejede 24., 31.XII. 11 nejede 25.XII., 1.I. 12 nejede 24.-25., 31.XII. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Vlaky uvedené slabým písmem ve stanici NEZASTAVUJÍ pro výstup a nástup!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster