IC 507 „SC Pendolino“ | |
Řazení vlaku: 681-Ampz + 081-Ampz + 683-BRmpz + 084-Bmpz + 684-Bmpz + 082-Bmpz + 682-Bmpz Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava hlavní nádraží | 18.35 | 0.00 | |||
Praha-Holešovice | 0.00 | 15.23 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 16.20 | 16.21 | 4 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 17.38 | 17.40 | |||
Ostrava-Svinov | 18.27 | 18.29 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci