R 822 | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 + Bftn791 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 10.52 | 0.00 | |||
Ostrava-Svinov | 0.00 | 8.12 | 2 | ||
Opava východ | 8.32 | 8.36 | 1 | ||
Opava západ | 8.41 | 8.42 | 3 | ||
Krnov-Cvilín | 9.02 | 9.03 | |||
Krnov | 9.07 | 9.10 | 3 | ||
Milotice nad Opavou | 9.25 | 9.26 | 3 | ||
Bruntál | 9.37 | 9.39 | 3 | ||
Valšov | 9.47 | 9.48 | 3 | ||
Lomnice u Rýmařova | 9.55 | 9.56 | |||
Dětřichov nad Bystřicí | 10.02 | 10.04 | 3 | ||
Moravský Beroun | 10.13 | 10.14 | 2 | ||
Domašov nad Bystřicí | 10.21 | 10.22 | 3 | ||
Hlubočky-Mariánské Údolí | 10.41 | 10.41 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci