EC 147 „Olše“ | |
Řazení vlaku: 151 + WRm813 + Apee148 + Bee246 + 2xBpee247 + 2xBmee248 + Bee246 + B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žilina | 18.13 | 0.00 | 2. | ||
Praha hlavní nádraží | 0.00 | 12.06 | 5 | ||
Kolín | 12.54 | 12.55 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 13.17 | 13.19 | 4 | ||
Česká Třebová | 13.54 | 13.55 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě | 14.19 | 14.20 | 3 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 14.54 | 14.57 | |||
Hranice na Moravě | 15.24 | 15.25 | 3/2 | ||
Ostrava-Svinov | 15.51 | 15.53 | 3 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 16.00 | 16.02 | |||
Bohumín | 16.10 | 16.20 | 2 | ||
Karviná hlavní nádraží | 16.31 | 16.32 | 3 | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 16.49 | 16.51 | 3 | ||
Třinec (Trzyniec) | 17.00 | 17.01 | 3 | ||
Čadca | 17.40 | 17.43 | 3. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci