Os 3418 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Opava východ | 15.22 | 0.00 | 1 | ||
Havířov | 0.00 | 14.11 | 1 | ||
Šenov | 14.15 | 14.15 | |||
Ostrava-Bartovice | 14.18 | 14.19 | 2 | ||
Ostrava-Kunčice | 14.24 | 14.25 | 2 | ||
Ostrava-Vítkovice | 14.29 | 14.30 | 2 | ||
Ostrava-Svinov | 14.36 | 14.49 | 2 | ||
Ostrava-Třebovice | 14.51 | 14.51 | |||
Děhylov | 14.55 | 14.58 | 1 | ||
Jilešovice | 15.01 | 15.01 | |||
Háj ve Slezsku | 15.04 | 15.05 | 3 | ||
Lhota u Opavy | 15.09 | 15.09 | |||
Mokré Lazce | 15.11 | 15.11 | |||
Štítina | 15.13 | 15.14 | 2 | ||
Opava-Komárov | 15.17 | 15.18 | 1/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci