Os 3416 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Opava východ | 14.25 | 0.00 | 1 | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 0.00 | 12.48 | 3 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 12.52 | 12.52 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 12.59 | 13.00 | 1 | ||
Horní Suchá | 13.03 | 13.03 | |||
Havířov-Suchá | 13.05 | 13.05 | |||
Havířov | 13.09 | 13.11 | 2 | ||
Šenov | 13.15 | 13.15 | |||
Ostrava-Bartovice | 13.18 | 13.19 | 2 | ||
Ostrava-Kunčice | 13.24 | 13.25 | 2 | ||
Ostrava-Vítkovice | 13.29 | 13.30 | 2 | ||
Ostrava-Svinov | 13.36 | 13.45 | 2 | ||
Ostrava-Třebovice | 13.48 | 13.48 | 1 | ||
Děhylov | 13.52 | 14.01 | 1 | ||
Jilešovice | 14.04 | 14.04 | |||
Háj ve Slezsku | 14.07 | 14.08 | 3 | ||
Lhota u Opavy | 14.12 | 14.12 | |||
Mokré Lazce | 14.14 | 14.14 | |||
Štítina | 14.16 | 14.17 | 2 | ||
Opava-Komárov | 14.20 | 14.21 | 1/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci