Os 3405 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 8.06 | 0.00 | 4 | ||
Opava východ | 0.00 | 6.33 | 1 | ||
Opava-Komárov | 6.37 | 6.37 | 1/3 | ||
Štítina | 6.41 | 6.42 | 2 | ||
Mokré Lazce | 6.44 | 6.44 | |||
Lhota u Opavy | 6.45 | 6.45 | |||
Háj ve Slezsku | 6.49 | 6.50 | 3 | ||
Jilešovice | 6.53 | 6.53 | |||
Děhylov | 6.56 | 6.57 | 2 | ||
Ostrava-Třebovice | 7.01 | 7.02 | 1 | ||
Ostrava-Svinov | 7.05 | 7.20 | 2 | ||
Ostrava-Vítkovice | 7.26 | 7.27 | 2 | ||
Ostrava-Kunčice | 7.31 | 7.32 | 2 | ||
Ostrava-Bartovice | 7.37 | 7.37 | 1 | ||
Šenov | 7.40 | 7.40 | |||
Havířov | 7.44 | 7.45 | 1 | ||
Havířov-Suchá | 7.49 | 7.49 | |||
Horní Suchá | 7.51 | 7.51 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 7.54 | 7.55 | 1 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 8.01 | 8.01 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci