Os 2865 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havířov | 6.44 | 0.00 | 1 | ||
Ostrava-Svinov | 0.00 | 6.20 | 2 | ||
Ostrava-Vítkovice | 6.26 | 6.27 | 2 | ||
Ostrava-Kunčice | 6.31 | 6.32 | 3 | ||
Ostrava-Bartovice | 6.37 | 6.37 | 1 | ||
Šenov | 6.40 | 6.40 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci