R 831 | |
Řazení vlaku: 362 + Aee152 + BDbmsee448 + 2xBeer273 + 3xB249 + 754 + 4xBdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 8.29 | 0.00 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 0.00 | 6.03 | II | ||
Vyškov na Moravě | 6.41 | 6.43 | 3 | ||
Kojetín | 7.07 | 7.09 | 3 | ||
Přerov | 7.23 | 7.25 | 4 | ||
Lipník nad Bečvou | 7.35 | 7.36 | 2 | ||
Ostrava-Svinov | 8.09 | 8.12 | 3 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 8.19 | 8.21 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci