IC 582 „Jan Perner“ | |
Řazení vlaku: 151 + 2xBee272 + Bee246 + 2xBmee248 + 2xBpee247 + WRm813 + Ampz143 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 21.59 | 0.00 | 4 | ||
Bohumín | 0.00 | 17.45 | 3 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 17.54 | 17.56 | |||
Ostrava-Svinov | 18.02 | 18.04 | 4 | ||
Studénka | 18.14 | 18.15 | 1 | ||
Suchdol nad Odrou | 18.22 | 18.23 | 3 | ||
Hranice na Moravě | 18.35 | 18.36 | 3/1 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 19.04 | 19.07 | |||
Zábřeh na Moravě | 19.38 | 19.39 | 2 | ||
Česká Třebová | 20.05 | 20.06 | 1 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 20.41 | 20.43 | 3 | ||
Kolín | 21.07 | 21.08 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci