Os 3310 | |
Řazení vlaku: 163 + 2xBdt280 + Bt283 + Bt278 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 13.51 | 0.00 | 1 | ||
Bohumín | 0.00 | 12.18 | 3 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 12.26 | 12.28 | |||
Ostrava-Mariánské Hory | 12.30 | 12.31 | |||
Ostrava-Svinov | 12.35 | 12.44 | 4 | ||
Polanka nad Odrou | 12.48 | 12.48 | |||
Jistebník | 12.51 | 12.52 | 2 | ||
Studénka | 12.57 | 12.58 | 1 | ||
Hladké Životice | 13.02 | 13.03 | |||
Suchdol nad Odrou | 13.07 | 13.08 | 3 | ||
Jeseník nad Odrou | 13.11 | 13.12 | |||
Polom | 13.17 | 13.18 | 2 | ||
Bělotín | 13.21 | 13.22 | |||
Hranice na Moravě | 13.26 | 13.28 | 3/1 | ||
Drahotuše | 13.31 | 13.32 | 1/2 | ||
Lipník nad Bečvou | 13.37 | 13.38 | 1/2 | ||
Osek nad Bečvou | 13.42 | 13.42 | |||
Prosenice | 13.45 | 13.45 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci