Os 2878/9 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava-Svinov | 22.06 | 0.00 | 3 | ||
Bohumín | 22.33 | 0.00 | 2 | ||
Havířov | 0.00 | 21.41 | 1 | ||
Šenov | 21.45 | 21.45 | |||
Ostrava-Bartovice | 21.48 | 21.49 | 2 | ||
Ostrava-Kunčice | 21.54 | 21.55 | 2 | ||
Ostrava-Vítkovice | 21.59 | 22.00 | 2 | ||
Ostrava-Svinov | 0.00 | 22.16 | 3 | ||
Ostrava-Mariánské Hory | 22.20 | 22.20 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 22.23 | 22.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci