Os 3427 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 20.06 | 0.00 | 3 | ||
Opava východ | 0.00 | 18.33 | 1 | ||
Opava-Komárov | 18.37 | 18.37 | 1/3 | ||
Štítina | 18.41 | 18.42 | 2 | ||
Mokré Lazce | 18.44 | 18.44 | |||
Lhota u Opavy | 18.45 | 18.45 | |||
Háj ve Slezsku | 18.49 | 18.50 | 3 | ||
Jilešovice | 18.53 | 18.53 | |||
Děhylov | 18.56 | 18.57 | 2 | ||
Ostrava-Třebovice | 19.01 | 19.02 | 1 | ||
Ostrava-Svinov | 19.05 | 19.20 | 2 | ||
Ostrava-Vítkovice | 19.26 | 19.27 | 2 | ||
Ostrava-Kunčice | 19.31 | 19.32 | 2 | ||
Ostrava-Bartovice | 19.37 | 19.37 | 1 | ||
Šenov | 19.40 | 19.40 | |||
Havířov | 19.44 | 19.45 | 1 | ||
Havířov-Suchá | 19.49 | 19.49 | |||
Horní Suchá | 19.51 | 19.51 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 19.54 | 19.55 | 1 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 20.01 | 20.01 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci