Os 2850 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava-Svinov | 16.06 | 0.00 | 2 | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 0.00 | 15.19 | 2 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 15.23 | 15.23 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 15.30 | 15.31 | 1 | ||
Horní Suchá | 15.34 | 15.34 | |||
Havířov-Suchá | 15.36 | 15.36 | |||
Havířov | 15.40 | 15.41 | 2 | ||
Šenov | 15.45 | 15.45 | |||
Ostrava-Bartovice | 15.48 | 15.49 | 2 | ||
Ostrava-Kunčice | 15.54 | 15.55 | 3 | ||
Ostrava-Vítkovice | 15.59 | 16.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci