EC 143 „Odra“ | |
Řazení vlaku: 151 + WRm813 + Ampz146 + 4xBmee248 + 2xBee246 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žilina | 14.13 | 0.00 | 2. | ||
Praha hlavní nádraží | 0.00 | 8.06 | 5 | ||
Kolín | 8.54 | 8.55 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 9.17 | 9.23 | 4 | ||
Česká Třebová | 9.58 | 9.59 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 10.54 | 10.57 | |||
Hranice na Moravě | 11.24 | 11.25 | 3/2 | ||
Ostrava-Svinov | 11.51 | 11.53 | 3 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 12.00 | 12.02 | |||
Bohumín | 12.10 | 12.20 | 2 | ||
Karviná hlavní nádraží | 12.31 | 12.32 | 3 | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 12.49 | 12.51 | 3 | ||
Třinec (Trzyniec) | 13.00 | 13.01 | 3 | ||
Čadca | 13.40 | 13.43 | 3. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci