Os 2800 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava-Svinov | 5.02 | 0.00 | 2 | ||
Třinec (Trzyniec) | 0.00 | 4.02 | 2 | ||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 4.06 | 4.06 | |||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 4.09 | 4.09 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 4.13 | 4.15 | 2 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 4.19 | 4.19 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 4.26 | 4.27 | 1 | ||
Horní Suchá | 4.30 | 4.30 | |||
Havířov-Suchá | 4.32 | 4.32 | |||
Havířov | 4.36 | 4.37 | 2 | ||
Šenov | 4.41 | 4.41 | |||
Ostrava-Bartovice | 4.44 | 4.45 | 2 | ||
Ostrava-Kunčice | 4.50 | 4.51 | 2 | ||
Ostrava-Vítkovice | 4.55 | 4.56 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci