Os 2907 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čadca | 16.23 | 0.00 | 2. | ||
Ostrava-Svinov | 0.00 | 14.18 | 3 | ||
Ostrava-Mariánské Hory | 14.22 | 14.22 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 14.25 | 14.27 | |||
Bohumín | 14.35 | 14.44 | 2 | ||
Dolní Lutyně | 14.48 | 14.48 | |||
Dětmarovice | 14.51 | 14.52 | 2 | ||
Karviná hlavní nádraží | 14.58 | 14.59 | 3 | ||
Karviná-Darkov | 15.02 | 15.02 | |||
Louky nad Olší | 15.09 | 15.10 | 4 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 15.13 | 15.13 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 15.18 | 15.20 | 3 | ||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 15.23 | 15.23 | |||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 15.26 | 15.26 | |||
Třinec (Trzyniec) | 15.30 | 15.31 | 3 | ||
Vendryně (Wędrynia) | 15.35 | 15.35 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 15.39 | 15.40 | 3 | ||
Hrádek (Gródek) | 15.44 | 15.44 | |||
Návsí (Nawsie) | 15.49 | 15.50 | 3 | ||
Bocanovice (Boconowice) | 15.55 | 15.56 | |||
Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) | 16.04 | 16.09 | 3 | ||
Mosty u Jablunkova zastávka (Mosty koło Jabłonkowa | 16.12 | 16.13 | |||
Svrčinovec zastávka | 16.18 | 16.18 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci