Os 2847 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 14.36 | 0.00 | 4 | ||
Ostrava-Svinov | 0.00 | 13.50 | 2 | ||
Ostrava-Vítkovice | 13.56 | 13.57 | 2 | ||
Ostrava-Kunčice | 14.01 | 14.02 | 3 | ||
Ostrava-Bartovice | 14.07 | 14.07 | 1 | ||
Šenov | 14.10 | 14.10 | |||
Havířov | 14.14 | 14.15 | 1 | ||
Havířov-Suchá | 14.19 | 14.19 | |||
Horní Suchá | 14.21 | 14.21 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 14.24 | 14.25 | 1 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 14.31 | 14.31 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci