Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice |
4:17 | 4:17 | 3929 | Bystřice pod Hostýnem (2:59) | Frenštát pod Radhoštěm (4:20) |
4:50 | 4:50 | 3160 | Frenštát pod Radhoštěm (4:48) | Valašské Meziříčí (5:24) |
5:10 | 5:10 | 3169 | Valašské Meziříčí (4:37) | Frýdlant nad Ostravicí (5:43) |
6:07 | 6:07 | 3171 | Valašské Meziříčí (5:32) | Frýdlant nad Ostravicí (6:38) |
6:27 | 6:27 | 3904 | Ostrava hlavní nádraží (4:48) | Kojetín (8:45) |
6:46 | 6:46 | 3173 | Valašské Meziříčí (6:13) | Frenštát pod Radhoštěm (6:49) |
7:15 | 7:15 | 3164 | Frenštát pod Radhoštěm (7:13) | Veřovice (7:25) |
8:05 | 8:05 | 3901 | Kojetín (5:05) | Ostrava hlavní nádraží (9:38) |
8:14 | 8:14 | 3114 | Ostrava hlavní nádraží (6:46) | Veřovice (8:23) |
9:47 | 9:47 | 3903 | Kojetín (7:14) | Ostrava hlavní nádraží (11:08) |
10:24 | 10:24 | 3170 | Frenštát pod Radhoštěm (10:22) | Valašské Meziříčí (10:58) |
10:42 | 10:42 | 3105 | Valašské Meziříčí (10:10) | Ostrava hlavní nádraží (12:05) |
12:20 | 12:20 | 3102 | Ostrava hlavní nádraží (10:50) | Valašské Meziříčí (12:52) |
13:34 | 13:34 | 3123 | Veřovice (13:27) | Ostrava hlavní nádraží (15:08) |
13:42 | 13:42 | 3914 | Ostrava hlavní nádraží (12:16) | Kojetín (16:08) |
14:18 | 14:18 | 3125 | Veřovice (14:10) | Ostrava hlavní nádraží (15:38) |
14:45 | 14:45 | 3916 | Ostrava hlavní nádraží (13:16) | Kojetín (17:30) |
15:04 | 15:04 | 3181 | Valašské Meziříčí (14:32) | Frýdlant nad Ostravicí (15:32) |
15:25 | 15:25 | 3172 | Frenštát pod Radhoštěm (15:23) | Valašské Meziříčí (15:58) |
16:09 | 16:09 | 3183 | Valašské Meziříčí (15:36) | Frýdlant nad Ostravicí (16:35) |
16:21 | 16:21 | 3174 | Frýdlant nad Ostravicí (15:46) | Valašské Meziříčí (16:55) |
17:06 | 17:06 | 3917 | Kojetín (14:31) | Frýdlant nad Ostravicí (17:37) |
17:12 | 17:12 | 3176 | Frýdlant nad Ostravicí (16:46) | Valašské Meziříčí (17:49) |
18:49 | 18:49 | 3919 | Kojetín (16:23) | Frýdlant nad Ostravicí (19:13) |
19:15 | 19:15 | 3178 | Frýdlant nad Ostravicí (18:47) | Valašské Meziříčí (19:48) |
20:32 | 20:32 | 3182 | Frýdlant nad Ostravicí (19:46) | Bystřice pod Hostýnem (21:51) |
20:49 | 20:49 | 3107 | Valašské Meziříčí (20:16) | Ostrava hlavní nádraží (22:05) |
21:49 | 21:49 | 3109 | Valašské Meziříčí (21:15) | Ostrava hlavní nádraží (23:07) |
22:15 | 22:15 | 3108 | Ostrava hlavní nádraží (20:46) | Valašské Meziříčí (22:45) |