..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 3917 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 3917 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Kojetín   14:31  -/1
  Bezměrov  14:35 14:36  
  Postoupky  14:39 14:39  
  Kroměříž  14:44 15:09  -/44 spoje
  Hulín  15:17 15:19  2/37 spojů
  Třebětice  15:24 15:27  -/1
  Holešov  15:33 15:34  -/3
  Dobrotice  15:40 15:40  
  Hlinsko pod Hostýnem  15:47 15:47  
  Bystřice pod Hostýnem  15:53 15:54  -/32 spoje
  Loukov  16:01 16:01  
  Osíčko  16:05 16:06  -/3
  Podhradní Lhota  16:11 16:11  
  Kunovice-Loučka  16:15 16:15  -/3
  Police u Valašského Meziříčí  16:20 16:20  
  Branky na Moravě  16:24 16:24  -/2
  Valašské Meziříčí  16:31 16:33  2/-6 spojů
  Hostašovice  16:44 16:45  -/33 spoje
  Mořkov hlavní trať  16:50 16:50  
  Veřovice  16:57 16:58  -/33 spoje
  Frenštát pod Radhoštěm město  17:06 17:06  
  Frenštát pod Radhoštěm  17:09 17:16  -/2
  Kunčice pod Ondřejníkem  17:25 17:26  -/2
  Čeladná  17:30 17:31  
  Frýdlant nad Ostravicí  17:37   -/33 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster