..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 3169 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 3169 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Valašské Meziříčí   4:37  2/-
  Hostašovice  4:48 4:48  -/43 spoje
  Mořkov hlavní trať  4:53 4:54  
  Veřovice  5:01 5:02  -/32 spoje
  Frenštát pod Radhoštěm město  5:10 5:10  
  Frenštát pod Radhoštěm  5:13 5:24  -/2
  Kunčice pod Ondřejníkem  5:32 5:32  -/2
  Čeladná  5:37 5:37  
  Frýdlant nad Ostravicí  5:43   -/35 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster