..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 3123 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 3123 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Veřovice   13:27  -/3
  Frenštát pod Radhoštěm město  13:34 13:34  
  Frenštát pod Radhoštěm  13:38 13:52  -/2
  Kunčice pod Ondřejníkem  14:00 14:01  -/2
  Čeladná  14:05 14:06  
  Frýdlant nad Ostravicí  14:12 14:15  -/34 spoje
  Pržno  14:19 14:19  
  Baška  14:23 14:24  -/3
  Frýdek-Místek  14:28 14:32  2/-4 spoje
  Lískovec u Frýdku  14:36 14:37  -/4
  Paskov  14:42 14:44  1/1
  Vratimov  14:48 14:49  -/4
  Ostrava-Kunčice  14:53 14:56  2/-7 spojů
  Ostrava střed  15:03 15:03  2/-
  Ostrava hlavní nádraží  15:08  frdlantsk/16 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster