..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 3108 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 3108 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Ostrava hlavní nádraží   20:46 frdlantsk/1
  Ostrava střed  20:51 20:52  2/-
  Ostrava-Kunčičky  20:56 20:56  
  Ostrava-Kunčice  20:59 21:02  2/-5 spojů
  Vratimov  21:06 21:07  -/4
  Paskov  21:12 21:14  1/1
  Lískovec u Frýdku  21:20 21:21  -/4
  Frýdek-Místek  21:25 21:29  2/-2 spoje
  Baška  21:33 21:33  -/3
  Pržno  21:38 21:38  -/2
  Frýdlant nad Ostravicí  21:43 21:46  -/31 spoj
  Čeladná  21:52 21:53  
  Kunčice pod Ondřejníkem  21:59 22:04  -/1
  Frenštát pod Radhoštěm  22:12 22:13  -/3
  Frenštát pod Radhoštěm město  22:15 22:15  
  Veřovice  22:24 22:25  -/3
  Mořkov hlavní trať  22:31 22:31  
  Hostašovice  22:36 22:36  -/4
  Valašské Meziříčí  22:45   2/-1 spoj

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster