..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 3102 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 3102 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Ostrava hlavní nádraží   10:50 frdlantsk/1
  Ostrava střed  10:55 10:56  2/-
  Ostrava-Kunčičky  11:00 11:00  
  Ostrava-Kunčice  11:03 11:04  2/-5 spojů
  Vratimov  11:08 11:08  -/4
  Paskov  11:14 11:14  1/1
  Lískovec u Frýdku  11:20 11:21  -/4
  Frýdek-Místek  11:25 11:29  2/-3 spoje
  Baška  11:33 11:33  -/3
  Pržno  11:38 11:38  -/2
  Frýdlant nad Ostravicí  11:43 11:49  -/33 spoje
  Čeladná  11:55 11:56  
  Kunčice pod Ondřejníkem  12:02 12:09  -/1
  Frenštát pod Radhoštěm  12:17 12:18  -/3
  Frenštát pod Radhoštěm město  12:20 12:20  
  Veřovice  12:29 12:30  -/31 spoj
  Mořkov hlavní trať  12:36 12:36  
  Hostašovice  12:42 12:43  -/42 spoje
  Valašské Meziříčí  12:52   2/-5 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster