..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 3178 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 3178 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Frýdlant nad Ostravicí   18:47  -/3
  Čeladná  18:54 18:54  
  Kunčice pod Ondřejníkem  19:01 19:04  -/2
  Frenštát pod Radhoštěm  19:12 19:13  -/3
  Frenštát pod Radhoštěm město  19:15 19:15  
  Veřovice  19:24 19:25  -/3
  Mořkov hlavní trať  19:31 19:31  
  Hostašovice  19:36 19:39  -/41 spoj
  Valašské Meziříčí  19:48   2/-5 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster