..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 3183 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 3183 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Valašské Meziříčí   15:36  2/-
  Hostašovice  15:47 15:48  -/44 spoje
  Mořkov hlavní trať  15:53 15:53  
  Veřovice  16:00 16:01  -/32 spoje
  Frenštát pod Radhoštěm město  16:09 16:09  
  Frenštát pod Radhoštěm  16:12 16:14  -/3
  Kunčice pod Ondřejníkem  16:23 16:24  -/2
  Čeladná  16:28 16:29  
  Frýdlant nad Ostravicí  16:35   -/35 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster